Sari la conținut
Forum Roportal
TheTytan

Un par foarte dificil

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt baiat pentru inceput si pentru inca un inceput sunt nou pe forum ;) si am o problema cu parul meu... deci am parul foarte des, iar firul de par par este gros si aspru si foarte tare adica batz, iar cand e lung are foarte mult volum si sta ca o casca :yahoo:( :

lol ... ce caz complicat :jester:

 

nu-ti sta parul, ai ? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu am un par foarte dificil. este foarte lung ( sunt fata :hi:) , cam pana la fund, si este cam aspru. am incercat o gramada de shampoane dar nu prea dau rezultat, iar parul meu se incurca cam repede. Ce sampon ar trebui sa folosesc? sau poate balsam ?

neaparat balsam! e bun si impotriva electrizarii parului, mai ales asa lung cum il ai tu. eu iti recomand pantene smooth&silky

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mia luti artisti ciuciunghezi se poate ? ca eu nu prea stiu :pardon: ; app exista vre-o crema de inmuiat parul ? su balsam de la care sa nu fac matreata ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

scuzati exprimarea :lol: ma gadeam la cafea si m-am imbatat :) acum sa traduc: mai multi artisti japonezi se poate? ca am cautat si nu am gasit :) apropo exista vre-o crema de inmuiat parul ? am auzit ca balsamul inmoaie parul... da de la ala nu faci matreata ?

Editat de TheTytan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
serios...? :P si au dat rezultate ? :crazy:\ nu au si efecte secundare gen... matreata, etc ?

 

NU,relax

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la cum iti descrii parul, pare a avea textura si aspect de par asiatic si daca esti nonconformist, chiar asta cred ca e solutia: uita-te la tunsorile unor artisti japonezi, ca o sa gasesti mai multe si inspira-te, si apoi mergi la un stilist bun cu o poza, cel mai bine o coafeza, pt ca de frizeri priceputi pe par lung nu am auzit

sa stii ca sunt unele frizuri ale barbatilor din japonia care nu arata desprinse din desene animate dar sunt menite sa merga pe parul lor drept, gros si tepos... cativa artisti japonezi: gackht (cred ca asa se scrie), m-flo, mai mult nu stiu... dar ai face bine sa te uiti numai la poze sau videoclipuri fara sonor..

 

OMG ! Sper ca nu s-a indragostit de Gackt . Nu de alta, dar Japonia e departe =))

 

Eu stiu zeitati asiatice care n-au firul de par asa cum zici tu :( , ba chiar e foarte fin si maleabil. Mor de ciuda :(

 

mia luti artisti ciuciunghezi se poate ? ca eu nu prea stiu :pardon: ; app exista vre-o crema de inmuiat parul ? su balsam de la care sa nu fac matreata ?

 

Poate ai sa te lovesti candva in aceasta viata de cativa artisti de acolo ( indiferent de gender ;)) ) si o sa ti se opreasca timpul in loc apoi o sa regreti amarnic :crazy: ca i-ai numit " ciuciunghezi " =))

Editat de No Min Joong SE

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×