Sari la conținut
Forum Roportal
dragosh2000

Fata poate ramane inscarcinata dupa sex oral?

Postări Recomandate

Fata mi-a facut sex oral, dar nu am ejaculat in gura ei, ci pe mine. Dupa aceea a continuat sa ma sarute pe penis si dupa aia am sarutato pe gura. Dupa ce am sarutato pe gura , am continuat sa ii fac sex oral. Exista sansa ca sa ramana insarcinata ca urmare a sarutului meu care avea si saliva si sperma(cantitate mica)????? (mentionez ca esta in perioada fertila)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fata mi-a facut sex oral, dar nu am ejaculat in gura ei, ci pe mine. Dupa aceea a continuat sa ma sarute pe penis si dupa aia am sarutato pe gura. Dupa ce am sarutato pe gura , am continuat sa ii fac sex oral. Exista sansa ca sa ramana insarcinata ca urmare a sarutului meu care avea si saliva si sperma(cantitate mica)????? (mentionez ca esta in perioada fertila)

 

 

Cati ani ai?!?!? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu-i posibil.. .trebe sa ajunga in vagin nu in burta :P

 

 

pai a ajuns (cred), deoaece i-am facut sex oral din nou cu saliva ce continea sperma de la sarutul ei, daca itelegi ca e putin mai complicat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fata mi-a facut sex oral, dar nu am ejaculat in gura ei, ci pe mine. Dupa aceea a continuat sa ma sarute pe penis si dupa aia am sarutato pe gura. Dupa ce am sarutato pe gura , am continuat sa ii fac sex oral. Exista sansa ca sa ramana insarcinata ca urmare a sarutului meu care avea si saliva si sperma(cantitate mica)????? (mentionez ca esta in perioada fertila)

 

 

Tu esti intelectually challenged sau te prefaci ?

 

:P

Editat de Saharian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu esti intelectually challenged sau te prefaci ?

 

:P

:beee: :doh:

las-o'n ....naibii, tu ce de o faci si mai complicata ...

ce-i aia intelectually challenged ???

E doar unul p-acilea. ---

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fata mi-a facut sex oral, dar nu am ejaculat in gura ei, ci pe mine. Dupa aceea a continuat sa ma sarute pe penis si dupa aia am sarutato pe gura. Dupa ce am sarutato pe gura , am continuat sa ii fac sex oral. Exista sansa ca sa ramana insarcinata ca urmare a sarutului meu care avea si saliva si sperma(cantitate mica)????? (mentionez ca esta in perioada fertila)

depinde....cu miinile nespalate pe unde ai umblat apoi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
foarte mica probabilitatea....

Mica dar se poate deoarece spermatozoizii sunt foarte puternici, se ajuta de codita si pot intra si in vagin o data ce au ajuns in acea zona si fiind si saliva nu stateau pe uscat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×