Sari la conținut
Forum Roportal
Tyrone

DIGI sau DOLCE

Postări Recomandate

daca vrei sa alimentezi peste 2 TV-uri Dolce ridica neputincios din umeri

refuza categoric sa schmbe LNC- cu 2 iesiri cu altul cu 4, chiar daca il aveam eu

apoi, ei iti dau un receptor si pe al doilea il platesti integral

abonamentul tine 24 luni si in caz de reziliere...te-ai ars!

la Max de exemplu poti pune pana la 4 tv-uri separate

in rest, daca antena e bine pusa cam toate pachetele sunt similare, programe-pret

aaa sa nu uit

orientarea antenelor difera mult asa ca e un criteriu important daca ai sau nu vizibilitate

good job!!!! :o::eek:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am boom TV. O singura antena la 12 tv.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu digi am . Toti sunt multumiti la noi de el . Eu nu prea ma uit la tv . Si majoritatea digi au pe aici in Portugalia . Plus avem si Meo , care e portughez . Dar asta da pachet . Cu 40 eu lunar ai telefon fix , internet nelimitat si canale tv . Dar ce e interesant si fascinant , e ca poti sa inregistrezi programele , avand un stoc de memorie de cativa giga . Poti sa programezi sa le inregistreze cand poate nu vei avea timp sa te uiti la ceva . Si are si propria videoteca . Nu mai mergi la una, alegi din meniul pachetului Meo si inchieriezi filmul de pe dvd de acasa . Pretul echivalent iti vine pe factura suplimentar . Si mai sunt cateva facilitati . Mi se pare super .

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DIGI bine inteles are canale destule,merge ok deci are semnal si nu te costa nici mult si apartine de RCS-RDS nu de upc.am digi de 6 ani deci stiu ce vorbesc multi din familie sau cunostinte au dolce si sunt nemultumiti abia asteapta sa le expire contractul cu cei de la dolce ca sa poata sa faca contract cu cei de la digi.cei de la digi sunt si foarte seriosi daca ai vre-o problema cu satelitul vin in foarte scurt timp ca sa rezolve problema.

DIGI cel mai bun satelit dintre toate.

 

daca te-ai hotarat pe dolce primul soc va fi personalul romtelecom: incredibil dar e teribil de dragut. pachetul dream e mai bun ca celelalte oferte, dar aici problema e subiectiva. in 7 luni (si ma uit destul la tv :doh: ) maxim de 2 ori a picat. morala: super incantat. cat despre upc/astral - la revedere, va spunem la revedere...

ps. despre digi nu stiu decat ca apartine de upc asa ca nu vroiam sa am de a face cu ei

 

DIGI nu apartine de Dolce ca apartine de RCS-RDS

SI II MULT MAI BUN CA SI DOLCE

post-366820-0-25203000-1334087484_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×