Sari la conținut
Forum Roportal
vesperala

conflictul prim-ministru şi preşedinte

Postări Recomandate

Tariceanu e mason - am vazut la stiri la antena 1 cam acum 2 ani la Odeon era un meeting al lor.

E de bine, e de rau - va las pe voi sa decideti - dar sa nu uitam de Patriciu si de afacerile celor doi...

Editat de Schimbarea2012

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Conflictul e circ. Asa cum a fost si conflictul Nastase-Basescu inainte de alegeri, cu dosarul flota. Si asa cum a fost si conflictul Basescu-Nastase dupa alegeri, cu dosarul Zambaccian. A pus vreunul din aceste 3 personaje punctul pe I, a incheiat ceva, a "taiat" vreun cap al dusmanilor "de moarte"? Nu, pentru ca e totul un show. Nu neg ca se displac indivizii, insa ceva ii opreste sa "verse sange", sa se distruga. Se au la mana, ii are altcineva, ideea e ca ramanem cu show-ul. A, si am auzit ca Tariceanu are o avere de 3 milioane de $. Va dati seama ce stresat e omul de "conflictul" cu Basescu. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tariceanu e mason - am vazut la stiri la antena 1 cam acum 2 ani la Odeon era un meeting al lor.

E de bine, e de rau - va las pe voi sa decideti - dar sa nu uitam de Patriciu si de afacerile celor doi...

 

majoritatea sunt masoni dar de diferite loje. poti sa fii sigur ca si basescu prea il aplauda pe bush care sa stie ca e membru skull&bones.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tocmai aud la ştiri că s-au certat chiar şi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
au o engleza de balta ...rusinos la un asemenea nivel.

 

pai nu stiu cine ii obliga sa vorbeasca au translatori cu duiumul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×