Sari la conținut
Forum Roportal
-olivia-

fuga, fuga dupa job ...

Postări Recomandate

va prezint minunatul cv al acestei domnisoare ... n-am cenzurat nimic ... e pe bune :cry:

Editat de -olivia-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca e funny sau trist... daca CV-ul e real, mi-e mai degraba mila de ea. Pentru ca un CV sa fie amuzant (si sunt destule asa) trebuie totusi ca persoana in cauza sa treaca de un barem minim de inteligenta; nu pare sa fie cazul aici.

 

O observatie: din nou, daca CV-ul e real, trebuia sa-i ascunzi datele personale, mai ales cele de contact. Ii faci un deserviciu major pentru simplul fapt ca a aplicat la un job si a intocmit un CV la nivelul abilitatilor ei. Cu alte cuvinte, o lovesti nemeritat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricat de amuzant sau deprimant e CV-ul...si eu cred ca ar trebui sterse totusi datele personale ale tipei. O sa-i scrie toti golanii sa faca misto de ea si e pacat. Stim ce rai "e" oamenii. Ce vina are ea daca doar atat poate?

 

De unde stiti ca nu vorbeste si scrie mai bine in engleza decat in romana? :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nascuta in `90...experienta nene,nu gluma!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va prezint minunatul cv al acestei domnisoare ... n-am cenzurat nimic ... e pe bune :cry:

 

pune-l si pe-al tau, sa-l vedem..... si nu cenzura nimic

Editat de Argv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi-am adus aminte de o faza ....

 

Stici ce a scris unu in CV !?

 

la Starea Civila : NESATISFACUT :cry:

 

buei am ras sa mor nu alta :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E trist si infricosator

Subscriu la ideea ca datele personale trebuie scoase urgent - sunt si implicatii juridice !

 

:cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va prezint minunatul cv al acestei domnisoare ... n-am cenzurat nimic ... e pe bune :cry:

seriiioosss ?

si te-ai speriat si l-ai scos ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cry: unde ni-l prezinti..ori nu vad eu bine..ori nu e nimic :lol: si ochelari am deja

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×