Sari la conținut
Forum Roportal
allydi

Filmul saptamanii (filmele)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am fost joi la "caingdom of Heaven"... si mi-a placut foarte mult... e genul de film care te impresioneaza si pe care nu-la uiti prea repede... vi-la recomand cu caldura... eu ii dau un 9... :o: :spiteful: :vava:

 

Film

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt mai mult cu filmele pe PC. La tv nu prea ma uit la filme. Ori sunt proaste ori le stiu. De cinema nu prea am timp ! :spiteful:

Am vazut acum ceva timp The Butterfly Effect e de 9. As vrea sa stiu parerea voastra despre el. Am intrebat in jurul meu si parerile sunt impartite.

50 First Dates e o comedie romantica pe care o recomand. ii dau un 8.5. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vazut acum ceva timp The Butterfly Effect e de 9.  As vrea sa stiu parerea voastra despre el.  Am intrebat in jurul meu si parerile sunt impartite.

 

 

mi sa-a parut un film interesant, complicat (pune in miscare celulele cenusii, la care nu toate filmele fac apel :o:) si cu o idee destul de originala....plus ca mi sa-a parut foarte inspirat sfarsitul (in acordurile celor de la Oasis :vava:" )....m-a miscat ideea ca ai putea sa-ti dai seama ca viata persoanei pe care o iubesti ar fi infinit mai buna daca nu te-ar cunoaste niciodata

in concluzie la mine ia 9+ :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit pe la noi, caomma! Sedere placuta!! :o::o: :-

 

Cat despre cele doua filme pot sa spun ca si mie mi-au placut, in mod special "The Butterfly Effect"... desi mi-a fost un pic mai greu sa-la inteleg si a trebuit sa fiu foarte atenta... Aston e foarte talentat si a intrat bine in pielea personajului... de asemenea, modul in care au fost filmate anumite secvente e interesant (in special cea in care dau ei foc acelei cutii postale)... si pe imdb are nota buna (film)

 

Cat despre "50 First Dates" nici acela n-a fost rau, mai ales ca joaca Adam Sandler... ideea e ca pe mine m-a intristat oarecum povestea, insa in cele din urma a avut un final frumos, desi pentru un moment am crezut ca va fi altfel. :o:(film) Insa, cand vine vorba de astfel de comedii, prefer "13 going on 30", mai ales ca Jennifer Garner e una dintre actritele mele preferate... povestea este inedita si imi place mesajul transmis... (film)

 

:spiteful: :vava: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost joi la "caingdom of Heaven"... si mi-a placut foarte mult... e genul de film care te impresioneaza si pe care nu-la uiti prea repede... vi-la recomand cu caldura... eu ii dau un 9...   

Mie nu mi sa-a parut chiar asa de impresionant...adica se vede ca sa-au bagat multi bani in el dar.... nu a fost cine stie ce film

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie nu mi sa-a parut chiar asa de impresionant...adica se vede ca sa-au bagat multi bani in el dar.... nu a fost cine stie ce film

[snapbacca]45508[/snapbacca]

 

Pe mine chiar m-a impresionat... deh! faptul ca la-am vazut la cinema probabil m-a influentat intr-un fel, mai ales ca sonorizarea a fost impresionanta si de cateva ori era sa sar de pe scaun... :o: :spiteful: :vava:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut joi la cinema "Hitch" (film) ... ideea filmului a fost destul de comuna, insa Will Smith si cu Eva Mendes au jucat destul de bine... mi-au placut in special tinutele ei.... ii dau un 7... :good: :o: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut de curand "INTOLERABLE CRUELTY" (tradus la noi cine stie in ce mod bizar). O super comedie a fratilor Coen, o dovada clara ca George Clooney e un super actor care impreuna cu Joel Coen face niste comedii para-trasnet. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

recomand "my life without me"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×