Sari la conținut
Forum Roportal
roly

Livecom ajuta la ceva?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de 2 ani am aflat ca am hepatita b ,hbs pozitiv.Mi-am facut analizele la un medic hepatolog din Tg Mures .Rezultatele au iesit f bine,exact asa a spus medicul,dar atunci stiind prea putine nu am cerut amanunte.Mi-a spus sa evit alcoolul,in rest sa-mi traiesc viata normal mi-a spus ca pot face sport in limite rezonabile.Mentionez ca am facut si ecografie CARE A iesit fara probleme.Dupa 6 luni am refacut analizele care au fost din nou bune.De atunci nu am mai trecut pe la medic,am incercat sa ma detasez pt ca daca te gandesti prea mult risti sa devina o obsesie.Bineinteles ca evit sa mananc nesanatos si fac sport regulat.Luna aceasta vreau sa repet analizele .Intrebarea care ma macina acum .Chiar daca ma simt bine,fac sport,am pofta de mancare,nu ma doare nimic,fizic multi spun ca arat mai bine ca acum zece ani, e posibil ca acest virus Pperfid sa distruga celulele hepatice fara nici un simptom?Probabil ca multi isi pun intrebarea asta.Inca o intrebare.Medicul de familie mi-a recomandat sa folosesc LIVECOM pt ca ajuta ficatul dar bineinteles ca nu te scapa de virus.As vrea sa aflu si parerea voastra,poate sunt dintre voi care-l folosesc.Multumesc si va doresc sanatate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Despre LIVECOM se spune ca este mai bun decit LIV52 !!! I se face multa reclama prin farmaciile naturiste !!

Este recomandat ca fiind un protector hepatic .Eu nu am folosit inca ,probabil ca am sa-l incerc.

 

SANATATE MAXIMA !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×