Sari la conținut
Forum Roportal
mireasa2007

Gentile lucrate manual

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

astea sunt super faine!! dar am o intrebare. Cum se poate spala astea??

pentru cele care nu au atasat nicic ci doar model din lucratura, spalatul est ef usor, ca un pulovar de lana sau bumbac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce misto sunt....imi plac mult, tu le faci? sau sunt dupa un site strain.......?

 

aha am vazut am intrat pe site-ul tau..........sunt marfa rau..........arata traznet, nu credeam ca se pot lucra si genti........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce misto sunt....imi plac mult, tu le faci? sau sunt dupa un site strain.......?

 

aha am vazut am intrat pe site-ul tau..........sunt marfa rau..........arata traznet, nu credeam ca se pot lucra si genti........

merci frumos jennyscobiola..........da eu le fac si sunt incantata sa aud pareri bune despre ele, pentru ca ma straduiesc sa iasa cat mai bine..........merci incaodata pentru aprecieri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

wow ce bebe dragut am vazut la Lauraven....nu m-am putut abtine.....si mie imi plac gentile lucrate si chiar sunt adepta lucrurilor unicat...imi place sa am ceva ce nu are toata lumea ...si se pare ca o sa reusesc si la capitolul genti. Despre genti am numai cuvinte de lauda...si tricotul este la mare moda si la vedete in occident

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tinand cont ca tot ce inseamna manual inseamna unicat raspunsul meu este DA gentile lucrate manual sunt deosebite k si cele din imaginile de mai sus :yahoo:

Editat de derbedey

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×