Sari la conținut
Forum Roportal
squad.queen

"eroare de gradu 0"

Postări Recomandate

cand deskid calculatorul shi io dimineata sa vb ceva pe messenger sau net-u imi apare asta

 

"IEXPLORE.EXE-Application Error

The instruction"0x00090908" referenced memory at "0x02d707098".The memory could not be "read".

Click on OK to terminate the program

Click on Cancel to debug the program"

 

 

ce naiba e asta si cu skp de ea? pls HELPPPP

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rstart computer - daca mai apare eroarea, click pe Send error report si vezi ce zice Microsoftul. Ar trebui sa-ti dea o solutie.

 

Incearca si ruleaza un utilitar pt registry si un cleanner de temporare. Cred ca se poate rezolva asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
click pe Send error report si vezi ce zice Microsoftul. Ar trebui sa-ti dea o solutie.

Nu prea cred ca o sa primesti vreodata feedback de la Microsoft, din cate am citit pe site-ul lor mi se pare ca tu doar ii ajuti sa imbunatateasca produsul si NU iti raspund la mesaje cum ca fa aia fa aia ca sa il repari :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu prea cred ca o sa primesti vreodata feedback de la Microsoft, din cate am citit pe site-ul lor mi se pare ca tu doar ii ajuti sa imbunatateasca produsul si NU iti raspund la mesaje cum ca fa aia fa aia ca sa il repari :tease:

 

 

Ba da, sau cel putin eu am primit suport pana la eroarea aia tampita cu Recycle bin-ul!!! Atunci se bloca PC si de unde Re??? Dupa... n-am mai avut nevoie/erori.

Se deschide pagina de Opera (aia e default la mine) sau IE si-ti spune daca e vreo problema de sistem si unde anume sa cauti, daca nu te indruma sa mergi pe site-ul cutare sau cutare... unde ai putea rezolva problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand deskid calculatorul shi io dimineata sa vb ceva pe messenger sau net-u imi apare asta

 

"IEXPLORE.EXE-Application Error

The instruction"0x00090908" referenced memory at "0x02d707098".The memory could not be "read".

Click on OK to terminate the program

Click on Cancel to debug the program"

ce naiba e asta si cu skp de ea? pls HELPPPP

 

Incearca sa ei ultima versiune de IE de pe net.Problema se va rezolva singura :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×