Sari la conținut
Forum Roportal
Iulyan_14

p cine alege oare?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am 14 ani si ma confrunt q o amre problema...asa zisa iubita a mea q kre sunt impreuna de 1 saptamana si q kre am mai fost o luna apoi ne-am despartzit pt putin timp am aflat k mai are p altcineva de la o prietena comuna...si nu shtiu qm sa vb q ea despre asta?sa o iau direct sau sa vb q ea mai moale?ce sa fac?oare p cine va alege ...p el sau p mn?Help PlZ :drunk:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca pe tine...te-as alege si eu,numai cand vad cum scrii...esti asa romantic...da-i inainte cu tupeu!!! :drunk: :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic ca pe tine...te-as alege si eu,numai cand vad cum scrii...esti asa romantic...da-i inainte cu tupeu!!! :drunk: :D

Mai gresesc si eu k acum 10 min am aflat si gandeste-te k nu mi-a picat bine... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai gresesc si eu k acum 10 min am aflat si gandeste-te k nu mi-a picat bine... :drunk:

uite ce-i...te duci şi te uiţi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eh acum eu te inteleg pe tine...ca doar nu`s moderator sa dau cu paru-n cap....

 

Saracu` de tine...la varsta asta,ai fi in stare sa iti smulgi parul din cap...eu zic sa te maturizezi,si daca il alege pe celalalt,las-o ca nu te merita! :drunk:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vespe, mai bine mi-ai da sfaturi pentru ca cel tarziu luni ma confrunt cu ea...ca la Tradati In Dragoste

Eeeh si acum am scris in limba romana...

un sfat ar fi să schimbi postul tv, sau măcar emisiunile la care te uiţi...:drunk:...

restul problemelor cred că nu ar trebui să aibă termen aşa cur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic sa nu mai umbli cu asa depravate.

Fata nu e depravata, baiatul cred ca are probleme.

Oricum, pana in noaptea nuntii nu se stie ce va fi, ca abia atunci reusesti sa cunosti cu adevarat partenerul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga Iulian,ma numesc Florin si am 34 de ani.Daca aveam acum cei 14 ani ai tai si mintea de acuma,nici nu imi mai pune-am intrebarea :"Pe cine alege?".Un lucru poti sa fii sigur,din moment ce te-a schimbat cu altul,niciodata nu o sa mai fie intre voi ce a fost si de fiecare data va fi altul si altul si tot asa.Pe mine tocmai m-a schimbat nevasta dupa 12 ani de casnicie pe unul cu 10 ani mai in varstra ca ea ,pe un om care nu ii promite nici un viitor.daca eu m-am impacat cu gandul impaca-te si tu.Ai o viata intreaga in fata si o sa te mai lovesti de probleme ca si aceasta asa ca ia viata asa cum este si data viitoare incearca sa alegi mai bine.In locul tau eu i-as spune in fata ca s-a terminat intre noi si eu iti garantez ca in cel mult o luna te cauta sa va impacati.Iulian eu iti doresc numai bine si noroc in dragoste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×