Sari la conținut
Forum Roportal
Iulyan_14

p cine alege oare?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Va multumesc pentru sfaturi...nu stiu ce m-as face fara voi :drunk:

 

Fata nu e depravata, baiatul cred ca are probleme.

Oricum, pana in noaptea nuntii nu se stie ce va fi, ca abia atunci reusesti sa cunosti cu adevarat partenerul.

 

Spune tu una dintre problemele mele...cred k ea are o problema (scuzati cacofonia) cu care se confrunte jumatate din fetele din ziua de azi.Cred ca stiti si voi care nu trebuie sa o mai precizez

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

normal ar fi ca alegerea sa fie reciproca, chiar daca primul pas (prima alegere) il (o) face unul sau altul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Of, of, of, noi, copiii, n-ar trebui sa ne indragostim la o varsta asa de frageda. Ai toata viata inainte sa te indragostesti si sa suferi din cauza asta desi nu-ti recomand. Mai bine laso in pace si veziti de viata ta. Parerea mea!!! Stii e bine ca nu esti in locul ei ca s-ar putea ca altii s-o considere o fufa daca sta o saptamana cu baietii si apoi ii paraseste.Apropo ar fi bine sa nu mai dramatizezi totul daca nu vrei sa spun cuiva sa te trimita in clasa I ca sa mai inveti sa scrii!!!

Pupici Frumosuleeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!! :cheer: :cheer: :cheer:

post-107379-1185209741_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

probabil ca ai vorbit cu ea si ati lamurit lucrurile...ai timp sa cunosti muuulte fete....asa ca stai linistit..prima nu e si ultima..mai ai multe de invatat dar nu merita sa suferi de pe acum..in timp vei afla ce vrei de la o fata si implicit ce le place fetelor..un sfat..verifica intai sursa informatiilor ca sa nu va certati degeaba....si ai grija cum abordezi subiectul...de mutle ori aparentele inseala..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 14 ani si ma confrunt q o amre problema...asa zisa iubita a mea q kre sunt impreuna de 1 saptamana si q kre am mai fost o luna apoi ne-am despartzit pt putin timp am aflat k mai are p altcineva de la o prietena comuna...si nu shtiu qm sa vb q ea despre asta?sa o iau direct sau sa vb q ea mai moale?ce sa fac?oare p cine va alege ...p el sau p mn?Help PlZ :crazy:

eu cred k ar trebui sa vorbiti despre asta pt k dak nu ea o sa te ia in continuare de fraier si o sa continuie sa faca asta q tn sta la misto shi q celalalt e pe bune...sau invers...si app nu fii suparat k mai sunt fete pe lumea asta kre poate te apreciaza mai moolt dekt ea :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 14 ani si ma confrunt q o amre problema...asa zisa iubita a mea q kre sunt impreuna de 1 saptamana si q kre am mai fost o luna apoi ne-am despartzit pt putin timp am aflat k mai are p altcineva de la o prietena comuna...si nu shtiu qm sa vb q ea despre asta?sa o iau direct sau sa vb q ea mai moale?ce sa fac?oare p cine va alege ...p el sau p mn?Help PlZ :think:

 

:cheer: sfăş

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 14 ani si ma confrunt q o amre problema...asa zisa iubita a mea q kre sunt impreuna de 1 saptamana si q kre am mai fost o luna apoi ne-am despartzit pt putin timp am aflat k mai are p altcineva de la o prietena comuna...si nu shtiu qm sa vb q ea despre asta?sa o iau direct sau sa vb q ea mai moale?ce sa fac?oare p cine va alege ...p el sau p mn?Help PlZ :cheer:

 

 

eu cred k ar trebui sa vorbiti despre asta pt k dak nu ea o sa te ia in continuare de fraier si o sa continuie sa faca asta q tn sta la misto shi q celalalt e pe bune...sau invers...si app nu fii suparat k mai sunt fete pe lumea asta kre poate te apreciaza mai moolt dekt ea :lol2:

 

:think:

 

Mai fratilor,bine va mai intelegeti!

In ce limba scrieti si vorbiti?

Eu nu pot sa va citesc...oi fi depasita.

Editat de otilia*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Of, of, of, noi, copiii, n-ar trebui sa ne indragostim la o varsta asa de frageda.

 

14 ani? Eu am fost cea mai indragostita la 12 ani.

 

viata asta te imunizeaza , nu te mai indragostesi asa usor dupa 18 ani.

 

frageda e varsta, fraged si amorul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×