Sari la conținut
Forum Roportal
vesperala

oare c

Postări Recomandate

oare rolul mesajelor personale este sa continuam certuri pe care moderatorii s-au straduit sa le opreasca?????????

 

oare putem ataca pe oricine pentru ca avem dreptul sa ne scriem parerile?

 

oare faptul ca am citit cateva postari ne da dreptul sa judecam pe cineva?

Editat de vesperala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu imi place balacareala in public. Daca ma deranjeaza aitudinea cuiva, am decenta sa rezolv problema pe privat. Asa mi se pare normal.

In ceea ce priveste cititul, lupini mi-a sarit in ochi si am comentat "la subiect". Problema ta daca te incapatanezi sa nu intelegi asta.

 

(Asta era pe pm)

 

Consider ca ti-am argumentat mai mult decat era cazul, iar la partea cu "jigniri" din titlul topicului.. nu mai am ce comenta. Se observa din mesajele postate chiar de tine in ce masura JIGNESC.

 

EDIT

Duduia care a initiat topicul e destul de abila in a se feri de penalizari, astfel incat dupa ce a aruncat... :blink: si-a editat postul

 

Am zis in pm: In ceea ce priveste scuzele, poftim :flowers: , ca tot a fost ziua noastra, dar aceasta parte ai omis-o. Nu ma mir de ce.

 

Daca ai aflat de curand, atunci nu era necesara ironia cu "macar atata lucru am putut sa aflu..."

Cata vreme argumentez de ce "ma iau" si "comentez", si nu arunc stupid cu vorbele, si pastrez bunul simt, nu vad care e problema.

Am facut referire la topicul despre virginitate, deci care voia sa se convinga, putea foarte bine sa se duca sa vada. Nu am vorbit aiurea, cum incerci tu sa sugerezi.

 

In ceea ce priveste scuzele, poftim un buchet de flori, ca si asa a fost ziua noastra: flowers1.gif

 

In fine... :nea:

Editat de EmmaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie nu imi place balacareala in public. Daca ma deranjeaza aitudinea cuiva, am decenta sa rezolv problema pe privat. Asa mi se pare normal.

In ceea ce priveste cititul, lupini mi-a sarit in ochi si am comentat "la subiect". Problema ta daca te incapatanezi sa nu intelegi asta.

 

(Asta era pe pm)

 

Consider ca ti-am argumentat mai mult decat era cazul, iar la partea cu "jigniri" din titlul topicului.. nu mai am ce comenta. Se observa din mesajele postate chiar de tine in ce masura JIGNESC.

 

 

păi tocmai despre asta vorbim pe aces topic... despre bălăcăreala despre privat... c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu o vezi ca pe o balacareala, eu am vazut-o ca pe o ocazie de a-ti raspunde la un post prin care tu ai facut afirmatii ironice la adresa mea, nemaiputand sa iti raspund pe un topic inchis.

Vezi ce usor se schimba perspectiva?

 

Daca tu consideri pm-urile acelea jignitoare, cred ca iti place doar sa faci spectacol si cam atat. Iar la spectacol eu nu ma bag, te las pe tine.

 

:flowers:

nu eram ironică pe topic... pur şi simplu apăram pe cineva de o concluzie gata preparată ... modul de a răspunde

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Macar puteai sa postezi toate mesajele pe care le-ai primit, nu doar cele care ti-au convenit tie (ti-am arata unde), si stii foarte bine unde a fost ironia ta nefondata, pentru ca ti-am raspuns metodic, nu global.

 

Nu exista nici un "subteran". Nu cred ca in cazul meu exista o discrepanta intre ceea ce afisez aici si felul in care ti-am raspuns pe pm, iar motivul trimiterii pm-urilor cred ca l-am explicat destul de clar. Deci, degeaba te-ai avantat sa demonstrezi ceva anume prin acest topic. :flowers:

 

Oricum, tu poti sa continui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Macar puteai sa postezi toate mesajele pe care le-ai primit, nu doar cele care ti-au convenit tie (ti-am arata unde), si stii foarte bine unde a fost ironia ta nefondata, pentru ca ti-am raspuns metodic, nu global.

 

Nu exista nici un "subteran". Nu cred ca in cazul meu exista o discrepanta intre ceea ce afisez aici si felul in care ti-am raspuns pe pm, iar motivul trimiterii pm-urilor cred ca l-am explicat destul de clar. Deci, degeaba te-ai avantat sa demonstrezi ceva anume prin acest topic. :flowers:

 

Oricum, tu poti sa continui.

am postat tot ce am primit p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers:

 

Cred ca ar trebui sa posteze moderatorii continutul PM-urilor, acolo macel.... :blink: , dar sa faci public continutul unui mesaj privat e de-a dreptul imoral!

 

 

"oare c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred că e imorală lipsa de autocenzură... pentru că nu e firesc să suporţi orice doar pentru că ţi s-a zis pe un mesaj privat. oricum nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

il poti ignora pe viitor.

 

barfa in ce categorie cade? :flowers:

sau e jignire doar ce e la persoana a doua? :blink:

sa postez si eu pm-uri? :nea:

 

nah... mai bine nu. vreau sa visez frumos :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×