Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

te ajutam cu drag...dar l-am terminat acum 2-3 ani.

nu ma laud, dar stiu ca am pierdut nopti si zile...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut! ceea ce s-a intamplat este din cauza unui bug. cand ajungi in camera aia trebuia sa vezi un filmulet. aceeasi problema am avut-o si eu la aceeasi misiune. incearca sa reiei misiunea de la capat. mie mi-a mers asa. s-ar putea sa te mai confrunti cu probleme din astea pe parcursul jocului pt ca are multe bug-uri. succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut! ceea ce s-a intamplat este din cauza unui bug. cand ajungi in camera aia trebuia sa vezi un filmulet. aceeasi problema am avut-o si eu la aceeasi misiune. incearca sa reiei misiunea de la capat. mie mi-a mers asa. s-ar putea sa te mai confrunti cu probleme din astea pe parcursul jocului pt ca are multe bug-uri. succes!

 

Multumesc mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi pare rau dar l-am terminat cam demult si l-am si dezinstalat din calc. mai ai rabdare putin daca vrei si iti spun care-i poanta. tre sa-l instalez din nou.

 

Mersi că-ţi pierzi timpul ptr.mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna baieti!si eu am o problema:l, am ajuns la nivelul 14 (boat) si dupa ce arunc vasul in aer vine ala cu elicopterul si nu-l pot dobora! trag cu tunul in el si tot nu cade:l; stiti cumva ce trebuie sa fac?

merci!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut! ai reusit sa treci sau nu/

iti spun cum am trecut eu: urci pe vas, ii pui bomba, pe urma fugi cat poti de repede in directia tarm, sari peste balustrada vasului, inoti pana pe tarm si te ascunzi dupa un pom mai gros. important sa ai shootgun sau arma aia clasica. cu tunul nu faci nimic, nu ajuta.

imediat ce ajungi pe tarm apare tipul ala belicos si greu de ucis. stai dupa pomu respectiv si tragi in reprize in el, astfel incat sa nu te poata atinge. va pleca, cu elicopterul in flacari, dupa mai multe zeci de cartuse incasate. te vei intalni cu el intr-un nivel superior

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut! ai reusit sa treci sau nu/

iti spun cum am trecut eu: urci pe vas, ii pui bomba, pe urma fugi cat poti de repede in directia tarm, sari peste balustrada vasului, inoti pana pe tarm si te ascunzi dupa un pom mai gros. important sa ai shootgun sau arma aia clasica. cu tunul nu faci nimic, nu ajuta.

imediat ce ajungi pe tarm apare tipul ala belicos si greu de ucis. stai dupa pomu respectiv si tragi in reprize in el, astfel incat sa nu te poata atinge. va pleca, cu elicopterul in flacari, dupa mai multe zeci de cartuse incasate. te vei intalni cu el intr-un nivel superior

salut! Nu am reusit sa trec. Am incercat si eu figura cu pomul,dar am folosit mai mult tunul. Am folosit si armele clasice

dar probabil nu suficient de mult. Acum am alta problema: m-a lasat hardul si a trebuit sa iau altul. Am pierdut tot ce aveam pe cel vechi, implicit si jocul cu toate salvarile. O sa-l iau de la inceput. Merci oricum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×