Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

pai am cautat si nu am gasit...

eu nu ţi-am văzut post-ul pe topic-ul cu skateboarding...postează acolo şi aşteaptă ca cineva să-ţi răspundă...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu ţi-am văzut post-ul pe topic-ul cu skateboarding...postează acolo şi aşteaptă ca cineva să-ţi răspundă...

am vazut ca a cerut cineva detalii despre skateboard`uri...si fara succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"si inca una tare, enderoverwrite@yahoo.com; iti vinde el placi originale super tari, import sua, in principal element complete (ax, deck, truck, bearing, hardware, grip, TOT element) la 300 de lei, cu livrare la orice adresa si plata pe loc;

now, beat THAT"

acesta este postul unuia care a postat acolo...

şi au dat o groază de oameni pe acolo ID-uri pe care poţi vorbi cu ei despre trick-uri şi skateboard-uri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aoleuuuuu ce e aici!!!!!! :roll: ....... ba in primul sa dai ollie la 13 skri cand te dai de un an jumate e aproape imposibil mai ales in romania , poate doar dak te dai cu cei mai buni skateri din romania sau ..... un skate bun iti poti lua din sk8 shop bineinteles nu din piata ... iuliana in romania sunt destule sk8 park-uri : in bucuresti 3 park , timisoara , iasi , cluj ......... iar skateboarding-ul a evoluat destul de mult aici in romania (parerea mea)....si sunt si skateri multi...

 

 

 

PS: vad k va tot certati aici cu ollie-ul la trepte .... cel mai mare ollie kre l-am vazut la trepte (nu in romania) l-am vazut in filmul FLIP Reali Sorry chiar la inceput ... era un ollie la vreo 25-30 de skari (nu stiu exact) la aterizat perfect dar din kuza impactului i sa rupt plak (pakt)....

 

 

SK8 FOR FUN ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am luat de cateva luni bune un skate, da inca nu m-am pus pe el serios, ce-i drept nici nu am prea avut timp... cre ca ar cam fi cazul sa incep si eu... cu ceva usor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hello....am un skateboard acasa dar saracu' d el e cam uzat si as vrea sa-mi iau unul nou...tot ce a mai ramas bun din el sunt ax-urile....spuneti-mi si mie rotile cam cati mm au(cele mai indicate) si placa...care ar fi cea mai buna....:P :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×