Sari la conținut
Forum Roportal
orvo

Umor pe mess

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu sufar, doar ca te banuiam de mult ca faci parte din tabara respectiva si acum am confirmarea :cheer:  :cheer:  ;)

[snapbacca]48435[/snapbacca]

Si uite asa, ti-ai semnat sentinta la moarte! Cale lunga de la mine pana la manele, draga Corinae! Ma gandesc daca nu cumva, ai oglinzi pe langa tastatura! :cry:" Manelistic vorbind, cred ca ti-e jena sa-ti recunosti gusturile in materie de "muzica"! :- ;) Nu de alta, dar mi sa-a confirmat! :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si uite asa, ti-ai semnat sentinta la moarte! Cale lunga de la mine pana la manele, draga Corinae!

 

De ce cale lunga, ai CD-urile acasa si tu esti la scoala?

 

:cheer:" :cheer:" ;)" :-"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce cale lunga, ai CD-urile acasa si tu esti la scoala?

 

;)"  :-"  ;)"  :wub:"

[snapbacca]48595[/snapbacca]

:cheer: Muhahaha! Te anunt oficial ca am terminat scoala... si ea (m-a terminat) pe mine! :cry:" Iar intre manele si gusturile mele, este o diferenta mare de "fus orar" asa ca, STOP dreaming! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
;) Muhahaha! Te anunt oficial ca am terminat scoala... si ea (m-a terminat) pe mine! :-"  Iar intre manele si gusturile mele, este o diferenta mare de "fus orar" asa ca, STOP dreaming! :cheer:

[snapbacca]48635[/snapbacca]

 

 

Bine melomano, hai sa te cred. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare persoanele care le scriu chiar cred ca cineva

(intreg) pica si face ce spun iei???

Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai raspunsul la intrebarea ta e:NU

............si acum alte mesaje timpite.......cu unele exceptii

un anunt foarte important !! Subiectele testarilor nationale vor fi afisate pe www.edu.ro cu 2 ore inainte !! Va rog sa dati mai departe acest mesaj !! Puteti ajuta foarte multi copii !!! Va multumesc !!! ( mass ca sa copiati baieti )

 

Care sunt principalele 2 cauze pentru care studentul roman face ulcer in > >> >timpul facultatii: > >> >..Mananca neregulat si...reguleaza nemancat! )) pentru toti studentii din agenda mea .... SI MAI TARE de ce rade adrian copilul minune cand coboara un deal in fuga? Raspunsu : il gadila iarba la c*r... ))))))) marfa .. sorry de deranj

 

 

rog copiii prosti , dobitoci , cretini , tampiti , retardati si handicapati sa nu mai trimita aiurea mesaje despre - noroc in dragoste, blesteme, sau alte porcarii de acest gen pentru. ca NU MA INTERESEAZA! (ADIcaA NI SE RUPE PULA`N NOUA DE MESAJELE VOASTRE),trimite mai departe acest msg daca te enerveaza si pe tine la fel ca pe mine. Daca nu , Dai mai departe!!! Inseamna ca faci parte din cei enumerati mai sus

 

 

pe.sa.......nu raspund de continutul mesajelor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mephisto_mataa (8:36:54 PM): spinu : reebeca_14_2005 (6/15/2005 4:27:24 PM): ancaa_sticca (6/15/2005 2:23:13 PM): daca nu dai mesajul asta mai departe, o sa-ti moara toata familia la interval de un an..unu cate unu, in ordineab in care tii la ei(nu injurati pls.........................nici o nu vroiam sa il dau mai departe dar e prea ciudat) asta e pe bune...deci trimite!!.stiu ca NU crezi...dra asta e adevarata. fara misto...treaba ta!!deci daca nu trimiti acest mesaj tuturor din lista ta in 2 minute o sa ai ghinion peste tot.Daca il trimiti o sa ai parte de noroc in dragoste si maine dimineata o sa ai o surpriza placuta...

 

.....ce oameni..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu il trimite pe Sf. Petre sa vada ce fac studentii. Acesta vine inapoi si raporteaza:

"Mai sunt trei luni pana la examene. Filologia inavata de rupe cartile, Arhitectura invata, Politehnica se chefuieste"

......

"Mai sunt doua luni pana la examene: Filologii inavat de nu mai stiu de ei, Arhitectii de-abia mai dorm de atata invatat, Politehnistii se chefuiesc"

.......

"Mai e o luna pana la examene, si filologii si arhitectii sunt cu burat pe carte non stop, politehnistii, tot la chefuri"

........

"Mai e o zi pana la examene. Filologii innebunesc de invatat, arhitectii, la fel, toti politehnistii sunt la biserica"

"Da? atunci pe ei ii ajutam!"

 

=))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×