Sari la conținut
Forum Roportal
orvo

Umor pe mess

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cineva sa/mi dea niste picaturi de ochii. mama ei de natura...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj pe YM

 

Cnofrom uuni stduiu al ueni uinvresttiai elgenze, nu cntozeaa in ce odrnie se alfa lirteele itnr-un cuvant, signruul lcuru ipmotarnt e ca pirma si utlima lierta sa fie la lcuol lor. Rsetul potae fi o vrzaa colmpeta si tot o vei ptuea ctii fraa prboelme. Atsa e din cuzaa ca nu ciitm feicrae lteira, ci cvanutul ca un irtneg." E umioitare cpatcitetea ceireiului uamn de a rentositcui detale. -> mesajul asta chiar merita trimis la toti (este faorte avedarat)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar stii ca ai dreptate.

chiar mi-a iesit si mie faza cu cititul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mesaje de genu` asta primesc eu pe Ym...

 

Tatal nostru din birourile facultatii, fa-ne noua pauza de 30 de minute,schimba-ne noua tot regulamentul.Precum in vacanta, asa si la scoala.Si nu ne lua pe noi duminica de la discoteca si ne iarta noua cursurile lipsa, precum si noi iertam parintilor nostrii ca nu ne dau bani de 3 ori pe saptamana.Si lasa-ne sa copiem la examene ,partiale si colocvii si da-ne noua numai note bune.Si azi, si maine, si poimaine, si in vecii vecilor.AMIN !! trimite mesajul asta la toata lista pentru o viata de student cat mai FRUMOASA

 

sau...

 

a aparut un nou virus: INVATAT. Daca primesti de la vre-un coleg un e-mail care in care este vorba de INVATAT, sa nu te atingi de el. Acest virus iti va distruge viata particulara. Daca te-a contaminat virusul, ia-ti haina, suna-ti niste prieteni si mergeti la cea mai apropiata crasma pentru a distruge virusul. Comanda un rand de bautura, repeta tratamentul de cel putin 4-5 ori sau pana vei observa ca termenul "INVATAT" ti-a fost sters din minte. Trimite imediat aceasta atentionare catre cel putin 5 prieteni. Daca observi ca nu ai 5 prieteni, inseamna ca ai fost deja virusat si INVATAT-ul iti guverneaza toata viata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te rog citeste acest mesaj cu grija ...care a fost trimis de presedintele Yahoo Jay Rusell...Aici este presedintele Jay Rusell,imi pare rau sa va anunt ca yahoo a ajuns la maximul de numar de persoane care este de 2 milioane .Daca vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul aceasta la toti din lista ta .In acest mod vom stii care sunt folosite si care nu pentru ale putea sterge.trimite acest mesaj timp de opt zile si contul tau va ramane gratis .Inca o data imi pare sincer rau pentru ca trebuie sa fac asta .Te rog incepe sa trimiti .Cine nu trimite acest mesaj contul lui va fi deletat. deah.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

variatii pe aceeasi tema :Pe

 

: FITI ATENTI! (fara vrajeala fara misto)---=>>>Incepand cu data de 7 martie yahoo. anunta marirea spatiului de gazduire la 500 de mb pentru fiecare client si serviul de telefonie gratis pentru toti abonatii pe baza unui punctaj. 10 pct=0.01$ . Trimite la fiecare prieten din lista ta si acumulezi 1 punct lstephanl: yahoo se inchide pe 17 august. Ei vor sa se descotoroseasca de messenger-ul gratuit. O groaza de oameni au fost deja deleteati. Clicca dreapta pe grupul tau de prieteni din lista de Messenger (acolo unde scrie Friends 0/:good: si clicca Send Instant message to all in group si trimite acest mesaj tuturor. Fiecare persoana caruia i-o trimiti va avea o semnatura si nu va fi deletat ! asa am primit asa dau !

 

 

:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai gandit vreodata ce ar fi daca marile firme ar produce prezervative? Prezervative Nicae: Just do it. Prezervative Pepsi: Asca for more. Prezervative Visa: Nu iesi din casa fara el. Prezervative Yahoo: Do you Yahoo? Prezervative Duracell: Care dureaza, dureaza, dureaza... Prezervative Red Bull: Iti da aaaaaaaaripi. Prezervative Nocaia: Connecting people. Prezervative la-Oreal: Pentru ca merit. Prezervative Samsung: Everyone is invited. Prezervative Dove: Cu 1/4 crema hidratanta. Prezervative Cif: Fara frecare. Prezervative Bona: Mai alb, mai stralucitor, mai curat. Prezervative Carlsberg: Probabil, cel mai bun prezervativ din lume!!!

 

si nelipsitul "ma dai departe" :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×