Sari la conținut
Forum Roportal
QvoVadis

Datini, traditii, obiceiuri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Gresala era ca de ce a dat cheie la o vecina doar, care era din Ungaria si doar aici l-a cunoscut.  Credea ca o sa-i salveze viata!!!

La una copiii, fiica + sotul "au furat" oala cu supa din frigiderul din garaj ... de la mai multe familii am auzit ca se intampla din astea.

De la educatia primita de acasa deriva asemenea comportament. 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Happy 8 Martie, Doamnelor!!!   

Daca era o zi celebrata si in State, femeile erau in Bar-uri sau Striptease Club-uri, majoritatea   :o:  sau organizau party acasa unde era invitat un Stripper cel putin.

 

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Și la comunisti/securiști e cam la fel. Plus petreceri decadente numai cu angajații partidului/securității. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi am avut un "Drog Day Afternoon" ... merg sa cumpar Mac sa duc la o prietena sa faca cozonaci, desi a promis ca ea face acest job, tot la mine a ajuns.

In magazine m-au facut drog fabricator si m-au numit in toate felurile chiar si managerii ca habar n-au de ei ca acele seminte nu se califica pentru acel scop.

Am explicat ca ce o sa fac cu semintele, dar nu m-a crezut nimeni.   1 uncie costa $ 1,29, aproape de $40 de dolari este 1 kg, fiind cel mai ieftin pret.

Am obosit explicand la mexicani ca ce o sa fac, le-am dus pe site maghiar pe celular si se minunau.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×