Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

A incercat cineva tratamentul naturist al d-lui Vasile Andritoiu?

A dat rezultate in hepatita?

 

Daca puteti sa imi spuneti despre acest tratament, am inteles ca dureaza 4 luni si costa cam 1300 lei noi.

Astept raspunsuri!!!

Editat de IONEL26

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A incercat cineva tratamentul naturist al d-lui Vasile Andritoiu?

A dat rezultate in hepatita?

 

Daca puteti sa imi spuneti despre acest tratament, am inteles ca dureaza 4 luni si costa cam 1300 lei noi.

Astept raspunsuri!!!

???????????????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
???????????????

Buna ziua,

Am vazut ca va intereseaza tratament naturist pt hepatita.

Eu sunt medic si lucrez cu produse naturiste pe hepatita.

Produsele contin antioxidanti puternici care intaresc sistemul imunitar, sunt hepatoprotectoare si scad liza hepatica ( scad transaminazele).

Daca va intereseaza scrieti-mi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la care asociaza ceai din fructe de armurariu,sucuri de varza,si produse bogate in aminoacizi:ARGININA(Nuci, floricele de porumb, roscove, orez brun, stafide, floarea soarelui, susan),METIONINA(Peste, lactate, cereale integrale),HISTIDINA(Peste, grau, secara)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ziua,

Am vazut ca va intereseaza tratament naturist pt hepatita.

Eu sunt medic si lucrez cu produse naturiste pe hepatita.

Produsele contin antioxidanti puternici care intaresc sistemul imunitar, sunt hepatoprotectoare si scad liza hepatica ( scad transaminazele).

Daca va intereseaza scrieti-mi.

Buna ziua, cum am putea legatura?Eu am agHBS+ si TGP=51 nu este f ridicat dar totusi este.Credeti ca ma puteti ajuta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ziua,

Am vazut ca va intereseaza tratament naturist pt hepatita.

Eu sunt medic si lucrez cu produse naturiste pe hepatita.

Produsele contin antioxidanti puternici care intaresc sistemul imunitar, sunt hepatoprotectoare si scad liza hepatica ( scad transaminazele).

Daca va intereseaza scrieti-mi.

 

 

Buna ziua,

La adresa de mai jos veti gasi un articol scris de Dr. Robert Morse, un naturopat cu peste 30 de ani de experienta. S-ar putea sa va intereseze.

http://www.ecosistem28.ro/hiperaciditatea.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am facut tratamentul domnului andritoiu, dar pt lupus. La mine a dat rezultate excelente, analizele fiindu'mi aproape normale (boala e catalogata ca incurabila).

In ianuarie voi mai incepe o data o cura de la el. Pt mine a meritat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua! Am urmat tratamentul domnului doctor Andritoiu Vasile pentru un chist ovarian de 7 cm, dupa ce toti medicii pe care i-am consultat mi-au spus ca singura solutie este o interventie chirurgicala.Am aflat de domnul doctor de la o prietena, care urmase tratamentul naturist al dansului pentru infertilitate si m-am hotarat sa incerc si eu.Rezultatul a fost excelent, in numai o luna si jumatate chistul s-a resorbit in totalitate.Tratamentul nu este foarte greu de tinut, se bazeaza in principal pe miere si multe ceaiuri (anumite ceaiuri, in anumite cantitati).Singura conditie este sa respecti intocmai ce ti se spune sa faci, in sensul ca in aceasta perioada trebuie sa renunti la mancarurile cu grasimi, conservanti, cafea, etc.

Eu am fost foarte multumita de acest tratament, cu atat mai mult, cu cat rezutatul a venit numai dupa o luna si jumatate desi domnul doctor mi-a prescris acest tratament pentru 2 luni si am scapat de cutitul care mi-ar fi indepartat ovarul.

Intentionaz sa incep un nou tratament , de data asta pentru o disfunctie hormonala, cauzata de un tratament cu anticonceptionale , pe care l-am facut acum multi ani si am incredere ca voi reusi sa rezolv si aceasta problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este chiar incredibil......ai putea te rog sa mi spui cum pot da de dl andritoiu?

 

cand ai fost la el ce anume ai dus? analizele....ti au facut ei acolo? cam cat costa o consultatie?

 

multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este chiar incredibil......ai putea te rog sa mi spui cum pot da de dl andritoiu?

 

cand ai fost la el ce anume ai dus? analizele....ti au facut ei acolo? cam cat costa o consultatie?

 

multumesc

 

Si pe mine ma intereseasa...in primul rand un portofoliu de pacienti vindecati, telefoane...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×