Sari la conținut
Forum Roportal
BlueNinja

Un nou forum despre carti

Postări Recomandate

:P Forumul este destul de interesant, dar... ALO! ADMINISTRAREA DOARME?!? Ce cauta aceasta reclama la sectiunea de cultura? De ce nu o muta cineva la rubrica de publicitate?! Nu mi se pare corect! Eu mi-am facut reclama la forum la rubrica de publicitate, desi este forum de arta si cultura... :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca e un forum de cultura de ce sa nu-si faca publicitate?

:think: Pentru ca aici nu e rubrica de publicitate, de-aia!

Am zis eu sa nu-si faca reclama? Nu prea cred. Sa-si faca, dar la rubrica de reclama!

Careva, adminarea?! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca e ok sau nu sa anunt aici dar am inceput un proiect, un forum despre carti si literatura unde invit pe toata lumea sa intre si sa ajute la marirea proiectului. Va multumim

Adresa forumului e: http://www.e-biblioteca.evonet.ro

m-am inregistrat pe acest site indicat si nu pot sa ma autentific! :)

Exista o motivatie anume Ninja albastra :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Evident ca adminii hotarasc insa eu as propune sa ramana aici.

Se incadreaza mai bine la Literatura decat la Publicitate, imho.

De acord cu deciziile adminilor, insa colegial si interesant este faptul ca inviti pe cineva in casa, dar il tii la usa!

Am intalnit nume cunoscute care se plang de acelasi tratament. Care e MOTIVATIA?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De acord cu deciziile adminilor, insa colegial si interesant este faptul ca inviti pe cineva in casa, dar il tii la usa!

Am intalnit nume cunoscute care se plang de acelasi tratament. Care e MOTIVATIA?

Prea subtil, nu am inteles care e deal-ul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prea subtil, nu am inteles care e deal-ul.

 

Oare se referea la faptul ca nu se poate autentifica pe site? Dau si eu cu parerea, pentru ca si eu am aceeasi problema. Am incercat sa imi fac un cont, mi-a aparut la "new members" insa nu am primit mail de confirmare si nici nu ma pot loga.

 

Sper sa se rezolve aceasta problema, pentru ca este pacat; e un forum cu o tematica foarte frumoasa. Sper, de asemenea, sa nu fie din cauza webhosting-luui, ca daca e asa, nu prea au ce sa faca.

Editat de Ametist

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×