Sari la conținut
Forum Roportal
Za'PalaD!n

Gothic II help

Postări Recomandate

Ajutatima si pe mine ...sunt Militia man , si imi da Lord Andre un "assigment" sai gasesc pe cei responsabili cu impartirea de "weed" in korinis ... si spune ca is pe undeva prin Harbor distrinct ...da nui gasesc nici cum ...stie careva care is ? :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In harbor district ultima cladire. Acolo este un paznic care nu te lasa sa treci. Trebuie sa il omori si ii iei o cheie apoi intri inauntru unde sunt doua camere cu cate un cufar in fiecare camera. Le deschizi si gasesti acolo un pachet. (cladirea arata ca un hambar si este intunecoasa)

 

PS: Daca iti este greu sa il omori du-te si cumpara niste vraji si il omori mai simplu asa :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In harbor district ultima cladire. Acolo este un paznic care nu te lasa sa treci. Trebuie sa il omori si ii iei o cheie apoi intri inauntru unde sunt doua camere cu cate un cufar in fiecare camera. Le deschizi si gasesti acolo un pachet. (cladirea arata ca un hambar si este intunecoasa)

 

PS: Daca iti este greu sa il omori du-te si cumpara niste vraji si il omori mai simplu asa :friends:

 

 

asta am facut ..dar dupaia ..ma trimite sa aflu cine vinde "weed"....si nu ii gasesc ca nu zic aia nimic... :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta am facut ..dar dupaia ..ma trimite sa aflu cine vinde "weed"....si nu ii gasesc ca nu zic aia nimic... :|

 

asta depinde de ceea ce ai facut u la inceput knd ai primit misiunea...incearca sa citesti la quest information ce trebuie sa faci...eu asa am facut la toate misiunile (l-am terminat ca milita, fire mage si mercenar). Probabil dak m-ai imi amintesc bine tre sa te duci la clubul ala cu streaptease sau ce o fi acolo ("red lanters" park se numea) si ala de la intrare vinde dar k sa afli tre sa vb cu o fata (platesti 50g pentru asta)...asa este dak imi mai amintesc bine....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×