Sari la conținut
Forum Roportal
nykole

Targoviste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare celor care sunt din targoviste

si va astept sa vorbim... :yahoo:

Eu sunt din Targoviste...si sunt mandru de asta!!!!!!! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ahaaaaa

eu nu sunt chiar din targoviste...pe-aproape :lol2:

 

cati ani ai?

si daca tot esti singurul care a intrat pe acest topic...

as vrea sa aflu mai multe despre tine :roll:

daca esti de acord.....bineinteles

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

numele meu este Mihai si sunt fiul a doi functionari publici in cadrul Politiei Comunitare Targoviste.

Vreau sa va aduc la cunostiinta "faptele" domnului Boriga dupa ce a fost votat primar de catre mine,de catre parintii mei,de catre colegii parintiilor mei,,de catre rudele mele si de peste 50% dintre locuitorii Targovistei:

A MICSORAT SALARIILE FUNCTIONARILOR PUBLICI, in cazul parintilor mei cu salariile de 13 milioane la 7 milioane incalcand contractul colectiv de munca semnat cu fostul primar iar ca sa fie tacamul complet ii pune sa restituie esalonat banii primiti din prime de sarbatori si banii de pe bonurile de masa ( in cazul parintilor mei peste 100 milioane ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Din ce o sa mai traim noi cu 2 salarii de 6-7 milioane + datorii la banci+mancare+apa+gaze+curent+o haina doua pe luna de membru ??

 

 

AJUNG 12 MILIOANE la 4 persoane ??? 12 MILIIOANE din care trebuiesc platite bancile,facturile si mancarea !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

AM 18 ANI,AM VOTAT PENTRU PRIMA DATA SI AM VOTAT UN HOT !!!!!!!!!!!

 

 

 

Intrebare :

or sa ne ajunga noua cele 2salarii de 6-7 milioane sa traim luna de luna,sa platim datoriile SI SA INAPOIEM DOMNULUI BORIGA BANII PRIMITI DE LA FOSTUL PRIMAR???

 

Cu stima,Mihai din Targoviste !

 

 

 

ps sper sa se faca ceva cu ajutorul presei si media,acest primar va fi inaintat in judecata DEOARECE A INCALCAT CONTRACTUL COLECTIV DE MUNCA !!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×