Sari la conținut
Forum Roportal
Sabrinna

Vraji, farmece, magie, orice.

Postări Recomandate

Caut pe cineva din bucuresti care sa poata face vraji... Puteti sa-mi recomandati pe cineva care chiar se pricepe, deoarece nu vreau sa ajung la tiganci care vor numai bani. Cu alte cuvinte, nu vreau sa apelez la sarlatani. Daca cunoasteti pe cineva care m-ar putea ajuta (in special persoane care se ocupa si cu magia neagra) si-mi comunicati, v-as fi recunoscatoare.

 

Probabil multi ma vor critica si vor incerca sa ma faca sa ma razgandesc. Dar spun un singur lucru: consider ca `plata` pe care o voi da, merita. Sunt dispusa sa-mi asum consecintele, indiferent de natura lor. Deci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:hi: Da, pe mama Coropisnita.... :) :jester: :jester:

 

 

cred ca de fapt e mama omida

 

daca chiar vrei vezi ca sunt pline ziarele de asemenea personaje unele chiar au fost la competitii sia u primit titluri. personal nu cunosc dar cum ai banuit iti sugerez sa nu facia sa ceva . este un pacat care nu se iarta usor . e posibil sa aiba repercusiuni asupra copiilor tai . caci se spune ca vraja se intoarce impotriva ta pana la al 3-lea neam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Caut pe cineva din bucuresti care sa poata face vraji... Puteti sa-mi recomandati pe cineva care chiar se pricepe, deoarece nu vreau sa ajung la tiganci care vor numai bani. Cu alte cuvinte, nu vreau sa apelez la sarlatani. Daca cunoasteti pe cineva care m-ar putea ajuta (in special persoane care se ocupa si cu magia neagra) si-mi comunicati, v-as fi recunoscatoare.

 

Probabil multi ma vor critica si vor incerca sa ma faca sa ma razgandesc. Dar spun un singur lucru: consider ca `plata` pe care o voi da, merita. Sunt dispusa sa-mi asum consecintele, indiferent de natura lor. Deci?

 

 

Fa-o singura!

Ai in tine puterea de-a face bine alaturi de cea care face rau!

Totul e sa decizi de care parte esti si ce buton sa accesezi!

Exterminator sau vindecator?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sabrina...te inteleg si te aprob! :)

Fiecare dintre noi si-a dorit macar o data in viata sa provoace suferinta cuiva care l-a facut sa sufere...

Cu atit mai mult cu cit esti o persoana onesta si esti dispusa sa suporti consecintele;sa platesti in plan spiritual,gestul tau.

Dar oare,tocmai suferinta prin care treci acum nu este tot o suportare a consecintelor,o plata a unui gest din trecut? :jester:

Si continuind astfel,nu se va termina niciodata...se va crea un soi de perpetuum mobile.

Se merita sa suferi mai mult de atit? Pentru cine? Pentru ce?

Si cine crezi tu ca se va baga in asa ceva,pentru altul? Doar un sarlatan...pentru bani.Multi,putini...nu mai conteaza.Tot sarlatan ramine.

Vei fi mereu victima...mereu in pierdere...

Ignorind,nu vei face un rau dusmanului ci un bine, tie.

Dar,tu hotarasti...

Editat de bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sabrinna nu te critic dar iti atrag atentia asupra unui lucru care l-a spus si vali! vraja/blestemul se va intoarce asupra copiilor tai sau cuiva apropiati! poate ca nu iti pasa daca ti se intampla ceva tie, dar te rog, nu fii egoista si gandeste-te la cei dragi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei cu adevarat sa faci asta poti sa inveti de pe net,dar cum ti s-a mai spus mai sus poti fi si consecinte grave. Incearca sa faci ce vrei sa faci printr-o magie alba sau macar fa o vraja de protectie inainte. Nu stiu sa fac vraji dar stiu cate ceva despre ele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Caut pe cineva din bucuresti care sa poata face vraji... Puteti sa-mi recomandati pe cineva care chiar se pricepe, deoarece nu vreau sa ajung la tiganci care vor numai bani. Cu alte cuvinte, nu vreau sa apelez la sarlatani. Daca cunoasteti pe cineva care m-ar putea ajuta (in special persoane care se ocupa si cu magia neagra) si-mi comunicati, v-as fi recunoscatoare.

 

Probabil multi ma vor critica si vor incerca sa ma faca sa ma razgandesc. Dar spun un singur lucru: consider ca `plata` pe care o voi da, merita. Sunt dispusa sa-mi asum consecintele, indiferent de natura lor. Deci?

Daca esti pregatita sa iti vinzi sufletul diavolului, mergi la vrajitoare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×