Sari la conținut
Forum Roportal
romania_salut

muzica

Postări Recomandate

am cautat de am inebunit sa mai descarc si eu o melodie ,doua ,ca omul, dar se pare ca toate cer un abonament .Careva dintr voi ar putea sa-mi dea si mie un program free sau un link de unde pot descarca muzica gratis ,dar nu in retea perr to perr.Va multumesc anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce ceri tu e ilegal, citeste regulamentul :-

 

Dar .. de ce nu folosesti programe gen DC ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca esti tare,EmmaD! :evil: E ilegal sa-si descarce el melodiile cu un program p2p dar e legal sa i-le trimitem noi?

Si cu drepturile alea...de autor,cum ramine? Sau nu am priceput eu treburile astea?

Am vrut si eu sa trimit niste melodii cuiva si mi-a le-a returnat providerul impreuna cu o "scrisorica de amor" in engleza(habar n-am de engleza,cum bine stiti) din care am inteles totusi ca nu mi le poate expedia si daca am nemultumiri,sa-l contactez! :evil:

Stiindu-ma cu "musca pe caciula",am tacut chitic....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe google nu o sa gasesti site-uri din astea pt ca sunt interzise, dar ele exista... oricum.. cel mai bine e cu torente sau dc++ .... gasesti ce vrei.... chiar daca e ilegal....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Utorrent si alte chestii daca nu vrei p2p. Dar ce downloadezi e integral treaba ta. Daca downloadezi ceva ilegal si iti intra jandarmii pe fereastra :band: nu suntem vinovati.

 

http://www.romanianvoice.com/culture/populara/index.php

Pentru muzica populara, nu cred sa aiba copyright, da mai stii... :cheer:

 

Utorrent si alte chestii daca nu vrei p2p. Dar ce downloadezi e integral treaba ta. Daca downloadezi ceva ilegal si iti intra jandarmii pe fereastra :P nu suntem vinovati.

 

http://www.romanianvoice.com/culture/populara/index.php

Pentru muzica populara, nu cred sa aiba copyright, da mai stii... :party:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am cautat de am inebunit sa mai descarc si eu o melodie ,doua ,ca omul, dar se pare ca toate cer un abonament .Careva dintr voi ar putea sa-mi dea si mie un program free sau un link de unde pot descarca muzica gratis ,dar nu in retea perr to perr.Va multumesc anticipat

Nu ştiu ce muzică doreşti, dar poate te ajută site-ul ăsta : 4shared.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×