Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

15 (cincisprezece) minute pana la startul celei de-a 54 (cincizeci si patra) finale Champions League din istorie.

Nu prefer Manchester in mod deosebit, dar tin pumnii stransi oricarei echipe care joaca impotriva Barcelonei.

 

 

 

Manchester! C'mon! C'mon!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unul dintre cele mai bune momente ale finalei de aseara: Andrea Bocelli interpretand Il Gladiatore si imnul Ligii Campionilor. LIVE.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Manchester castiga cu 4-0 in fata lui Hull, 4xRooney

 

 

Manchester United, a reusit sambata 23.ianuarie.2010, sa castige meciul cu Hull City, scor 4-0.

Wayne Rooney a reusit sa marcheze toate golurile impotriva tigrilor.

Rooney a reusit sa deschida scorul in minutul 8, Manchester dominand meciul in mare parte, Hull neavand decat o ocazie importanta de la deschiderea scorului.

In minutul 83 Wayne Rooney a reusit sa faca 2-0, in minutul 86 a reusit sa faca 3-0, si in prelungiri a reusit sa isi treaca in cont golul cu numarul 4 in acest meci.

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

amintesc ca roscovanul Paul Scholes si-a sarbatorit cel de-al 700-lea sau meci in tricoul diavolilor rosii cu cel de-al 107-lea gol pentru echipa din Manchester.

E un jucator de talia lui Ryan Giggs care are tot respectul meu. Imi va aduce aminte mereu de perioada cand am inceput sa cunosc mai multe despre fenomenul fotbal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×