Sari la conținut
Forum Roportal
NikkiBlackShadow

Am nevoie de un raspuns...

Postări Recomandate

e de rau doar dak te visezi tu pe tine insati in rochie de mireasa si dak dansezi la nunta ,in vis..asa nu e nik..eu am visat'o pe j.lo in rochie de mireasa si mai si dansa si e bine sanatoasa:)))deci nu te ingrijora nu'i nik... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OMG! Solistry, nu vorbi prostii!!! NikkiBlackShadow n-o sa moara!!!!

vai ...dar de cand va pasa voua asa mult daca o sa moara sau nu un simplu necunoscut??

 

visele nu prea au nici o legatura cu realitatea.... de fapt au una mica...cand iti este incarcata constiinta sau cand esti stresat ai cosmaruri ...sau cand te uiti la un film ...mai visezi faze din film...personalizate...sau probabil vezi ceva pe undeva ...desi nu-i dai atentie...ti se poate intipari in subconstient...

 

deci ...probabil a vazut si prietena ta pe undeva o rochie de mireasa,o mireasa, un film cu mirese ..etc..si subconstientul ei ,a asociat imaginea cu tine

Editat de s_s_s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vai ...dar de cand va pasa voua asa mult daca o sa moara sau nu un simplu necunoscut??

:spiteful: nici chiar asa.....daca cineva iti cere ajutorul ce faci?ii intorci spatele?nu-i frumos!probabil fata este speriata si eu am avut 'un vis 'mai ciudat care m-a pus pe ganduri....am depasit momentul....cred....si in momentele alea chiar am avut nevoie de ajutor....de sustinere....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:spiteful: nici chiar asa.....daca cineva iti cere ajutorul ce faci?ii intorci spatele?nu-i frumos!probabil fata este speriata si eu am avut 'un vis 'mai ciudat care m-a pus pe ganduri....am depasit momentul....cred....si in momentele alea chiar am avut nevoie de ajutor....de sustinere....

da...nu am zis sa nu-i oferi ajutorul ....dar bineinteles sa nu exagerezi afisand un foarte mare interes pt. o persoana necunoscuta(nu ma refer la tine )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da...nu am zis sa nu-i oferi ajutorul ....dar bineinteles sa nu exagerezi afisand un foarte mare interes pt. o persoana necunoscuta(nu ma refer la tine )

Observasem ca nu faceai referire la mine,vorbeam la general...chiar daca mai fac misto cateodata(mai tot timpul)nu inseamna ca nu-mi pasa....dar stiu ca uneori devenim mai sensibili,fie si de la un lucru minor,cum ar fi un vis....un vis te poate schimba...in primul rand perceptia asupra realitatii....suntem ceea ce visam?in mare parte da......parerea mea... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Observasem ca nu faceai referire la mine,vorbeam la general...chiar daca mai fac misto cateodata(mai tot timpul)nu inseamna ca nu-mi pasa....dar stiu ca uneori devenim mai sensibili,fie si de la un lucru minor,cum ar fi un vis....un vis te poate schimba...in primul rand perceptia asupra realitatii....suntem ceea ce visam?in mare parte da......parerea mea... :spiteful:

daca as fi ceea ce visez ...as fi un monstru

 

am si eu doua visuri care m-au marcat ....au trecut multi ani de la acele visuri ...dar inca mi le amintesc perfect ... dar totusi ...nu mi-au afectat viata ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Visul,nu este al tau ci al prietenei tale;deci,semnificatia lui ai este adresata...

Rochie alba cind visezi,inseamna casatorie sau logodna.

Mireasa,inseamna noroc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca as fi ceea ce visez ...as fi un monstru

 

am si eu doua visuri care m-au marcat ....au trecut multi ani de la acele visuri ...dar inca mi le amintesc perfect ... dar totusi ...nu mi-au afectat viata ...

Nu zisesi chiar tu ca un vis apare atunci cand vezi ceva,cand auzi ceva,daca ai constiinta incarcata?sau ma insel?nu esti tu cea care vede,aude?nu este constiinta ta cea care da nastere la vise,cosmaruri in unele cazuri?.....nu totul se raporteaza la tine?la ce reusesti sa asimilezi,lucruri aparent banale care iti raman intiparite in subconstient.....nu am zis ca un vis iti poate afecta viata,dar ti-o poate influenta,intr-o mica sau mare masura....poate te face mai responsabile,mai melancolica.....adevarul este ca orice lucru ne influenteaza,chiar daca nu suntem constienti,urmarile se resimt,poate,mai tarziu,mult mai tarziu.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×