Sari la conținut
Forum Roportal
NikkiBlackShadow

Am nevoie de un raspuns...

Postări Recomandate

:friends: E rau daca ajungi sa crezi ca asa ceva poate sa aiba o semnificatie...Parerea mea? :spiteful: Nu e rau nici ptr tine si nici ptr prietena ta :spiteful: poti sa dormi linistita !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gaesc mai alarmant sa ai lacunele respective in a scrie in limba materna , asa cum o faci tu, decat sa te viseze cineva in rochie de mireasa...parerea mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Azi mi-a spus o prietena, ca m-a visat ca ma casatoresk...si eram imbracata in rochie demireaza...inseamna ceva rau pentru mine...sau pt cea care ma visat???

 

 

data viitoare o vei visa tu in roche de mireasa si veti fi chit . :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda...multe lucruri sunt alarmante! Dar si lipsa de ocupatie poate fi uneori o problema... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

depinde daca ocupatiile pe care ti le gasesti din lipsa de, sunt constructive sau nu.:spiteful:. pentru tine , sau pentru stratul de ozon, sau calotele polare...sau!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Azi mi-a spus o prietena, ca m-a visat ca ma casatoresk...si eram imbracata in rochie demireaza...inseamna ceva rau pentru mine...sau pt cea care ma visat???

Norocoaso!Acum esti casatorita :spiteful: ,macar in vis.....sau poate prietena ta are planuri de casatorie si tie nu ti-a spus....din cate am auzit,daca te visezi mireasa inseamna ca trebuie sa te pregatesti.....moartea te vrea numai pentru ea...nu vrea sa te imparta cu nimeni.......dificila alegere...... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OMG! Solistry, nu vorbi prostii!!! NikkiBlackShadow n-o sa moara!!!!

Zisei eu ca o sa moara?Zisei doar ce am auzit....Un vis e un vis....nu conteaza ce visezi ci ceea ce simti,trairile din timpul visului........Sfatul meu ar fi sa nu se mai gandeasca la asta,nu o sa i se intample nimic.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×