Sari la conținut
Forum Roportal
geo3029

Forma penisului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cred ca i-au luat pulsul si tensiunea

 

 

da..pai.. poate a mimat :roll:

 

on: nu stiu ce sa zic.. discutabil :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Are careva pareri , cunostinte, experiente in domeniu ?

 

Sunt voci care zic ca unul drept nu face prea mare lucru, altii ca unul un pic curbat face galagie mai mare, e.t.c.

Baieti : sa auzim cunostintele voastre in domeniu.

 

Fete: Ce fel de forma va satisface cel mai mult sau ce forma va doriti sa aiba ?

 

Am vazut si ceva articole dar si o gramada de complexati de forma jucariei corelata cu performanta si calitatea serviciului ce-l ofera .

 

Are forma vreun rol in intensitatea orgasmului oferit partenerei?

 

 

 

Parere personala : trebe sa te bucuri de jucarie asa cum e de la natura si poate se vor bucura cu tine si cele ce intra in contact cu aceasta. :lol2:

 

 

 

si bineinteles ca am gresit zona de postare.

Mutati va rog.

 

ioi, doamne! :jester:

tara arde si baba se piaptana :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mijar ala inseamna ceea ce cred eu ca inseamna? :blink:

mie personal,imi place penisul innodat :D

 

 

 

nu stiti ce e ala "mijar"???

explicatia mea... nu stiu daca e si cea adevarata... mijar vine de la "a pune ochii" - pe ceva, pe cineva. cu alte cuvinte pui

ochii pe o... si te zgaiesti la ea... ala e "mijar"

doamne ce prostii imi mai debiteaza mintea...

 

important e sa se simta bine amandoi... restul nu mai conteaza! forme si dimensiuni sunt o gramada... niciuna nu seamana cu "cealalalta"! asa ca baieti - cocar baros... si fete - mijar misto

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum depinde ca am mai auzit eu pe una...citez :doh: ''prietenul meu o are prea mare si ma doare cand o fac'' asta e daca ai vrut ştremeleag mare suporta consecintele...oricum cel mai bun ştremeleag pt fete spun eu ca este acela mediu :)

Editat de Florin18cl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acum depinde ca am mai auzit eu pe una...citez :) ''prietenul meu o are prea mare si ma doare cand o fac'' asta e daca ai vrut ştremeleag mare suporta consecintele...oricum cel mai bun ştremeleag pt fete spun eu ca este acela mediu :cheer:

 

circula un banc mai demult... cica intrebai barbatii... "ce e mai bine sa ai p mare sau mica da sa stii ce sa faci cu ea?"

raspunsul era la unison... "mica dar sa stii ce sa faci cu ea!" morala era: "Iote inca unu cu p mica!"

Asa si tu... medie :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha ce intrebare timpita! Pai de unde sa stiu eu daca afecteaza performanta? Eu fac parte dintre concurenti nu dintre arbitre (sau arbitri, mai sint si de-astia)! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×