Sari la conținut
Forum Roportal
geo3029

Forma penisului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

daaaa :D

 

numai ca aia mica e si groasa ceea ce inseamna caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :pardon: forta de frecare e mare ...ceea ce inseamna caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... freaka freaka freaka ...uhhhhhhhhhhhhhhhhh

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daaaa :D

 

numai ca aia mica e si groasa ceea ce inseamna caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :pardon: forta de frecare e mare ...ceea ce inseamna caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... freaka freaka freaka ...uhhhhhhhhhhhhhhhhh

 

 

propun sa-i aplici partenerului ceva abraziv pe ştremeleag, din moment ce frecarea mare te satisface.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mdea...logic ca trebea sa fie unu necioplit si incapabil sa vorbeasca on topic :pardon:

 

da' va mai zic io ceva de-acu ? nu va mai zic ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mdea...logic ca trebea sa fie unu necioplit si incapabil sa vorbeasca on topic :pardon:

 

 

te referi cumva la tine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da ma' ezotericule, ma refer la mine

 

 

 

va las sa discutati in continuare linistit in temeni stiintifici despre p .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ps. geo, daca ai dat-o pe teoreme in domeniul dragostei-sexului e grav ... e o etapa intradevar de evolutie dar vezi la intersectie unde o iei: spre castitate sau spre desfrau ...poate totusi alegi drumul din mijloc, bafta!

 

stremeleag :pardon:

 

hmmm. poate ca da poate ca nu. Viitorul e in fata.

Nu-mi fac griji decat pentru prezent ca viitorul vine sigur si nechemat.

 

 

 

mdea...logic ca trebea sa fie unu necioplit si incapabil sa vorbeasca on topic :D

 

da' va mai zic io ceva de-acu ? nu va mai zic ...

 

 

Promiti ? hai promite .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu ca forma penisului tine de rotatia geoplanetara. Intrucat pamantul se invarte de la stanga la dreapta..atunci cand noo(adica la baetei) ni se formeaza penisu` zis si mai sus stremeleag, se curbeste direct proportional, intervenind forta centripeta. Si cum bine sesiza raul, cei mai multi baetei, o are de la stanga la dreapta.

Atentie insa la anii bisecti, cand e bine stiut ca atunci pamantul face o rotatie de spin opus, adica se invarte "pe invers".

Aceia sant baetii care o au de la dreapta la stanga..sau dreapta acei nascuti in anumite emisfere-de egzemplu la ecuator.

Editat de mareexecutor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai uitat de trapez!

Wow... eu n-am vazut asa ceva. :flowers:

 

Eu stiu ca forma penisului tine de rotatia geoplanetara. Intrucat pamantul se invarte de la stanga la dreapta..atunci cand noo(adica la baetei) ni se formeaza penisu` zis si mai sus stremeleag, se curbeste direct proportional, intervenind forta centripeta. Si cum bine sesiza raul, cei mai multi baetei, o are de la stanga la dreapta.

Atentie insa la anii bisecti, cand e bine stiut ca atunci pamantul face o rotatie de spin opus, adica se invarte "pe invers".

Aceia sant baetii care o au de la dreapta la stanga..sau dreapta acei nascuti in anumite emisfere-de egzemplu la ecuator.

Mi-ar placea sa nu ma pufneasca rasul la aceasta explicatie atat de amanuntita. :flowers:

(PS: "o are de la stanga la dreapta", ca e sub 50 :flowers: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu stiu ca forma penisului tine de rotatia geoplanetara. Intrucat pamantul se invarte de la stanga la dreapta..atunci cand noo(adica la baetei) ni se formeaza penisu` zis si mai sus stremeleag, se curbeste direct proportional, intervenind forta centripeta. Si cum bine sesiza raul, cei mai multi baetei, o are de la stanga la dreapta.

Atentie insa la anii bisecti, cand e bine stiut ca atunci pamantul face o rotatie de spin opus, adica se invarte "pe invers".

Aceia sant baetii care o au de la dreapta la stanga..sau dreapta acei nascuti in anumite emisfere-de egzemplu la ecuator.

:flowers: iata ceea ce numesc o expunere amanuntita expusa de un om ce cunoaste bine problema !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×