Sari la conținut
Forum Roportal
SithLord

Cum "alungăm" pe cel căruia

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Editat de SithLord

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nimic nu e mai dificil şi mai delicat ,cum să-i dai papucii c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nimic nu e mai dificil şi mai delicat ,cum să-i dai papucii c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar... ce zici de propunerea mea? ai? :blink:

 

 

da,am

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca cuiva "ii place" de mine dar nu se manifesta in nici un fel, ma doare in cot. Daca insa vine si-mi decalra dragostea cu inflacarare da' pe mine ma lasa rece omul, ii zic din prima de la obraz ca nu ma intereseaza si-i urez noi si noi succese in munca si in viata. :spiteful: Iar daca insista si zice ca ma iubeste de nu mai poate, il trimit la psihiatru da' nu urat ci cu vorba buna. Ideile fixe si dese nu sunt bune iar cei care le au cad in ridicol usor de tot dar adanc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca cuiva "ii place" de mine dar nu se manifesta in nici un fel, ma doare in cot. Daca insa vine si-mi decalra dragostea cu inflacarare da' pe mine ma lasa rece omul, ii zic din prima de la obraz ca nu ma intereseaza si-i urez noi si noi succese in munca si in viata. :spiteful: Iar daca insista si zice ca ma iubeste de nu mai poate, il trimit la psihiatru da' nu urat ci cu vorba buna. Ideile fixe si dese nu sunt bune iar cei care le au cad in ridicol usor de tot dar adanc.

 

 

dar ce te faci dacă-ţi cade cu tronc cineva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incerc...fac apropouri fine, dupa aia mai pe fata si daca nu iese miscarea...da' deloc, deloc...atunci renunt (ca nu vreau sa cad in ridicol). La psihiatru ma duc dupa aia daca omul imi ramane pe creier luni la rand asa... ca timbrul pe scrisoare. :spiteful: Da' poate e mai bine asa. In fond nu a fost sa fie si gata, ce atata "zbucium" frate?! Viata merge inainte! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar... ce zici de propunerea mea? ai? :P

Pai ce spui tu ..nu prea se poate ,dar ..se poate considera ca o cumosti destul de bine ,daca sti ce anume ai place .

Dar cel mai simplu este sa fi indiferent ..si astfel vei scapa .. :spiteful:

 

Incerc...fac apropouri fine, dupa aia mai pe fata si daca nu iese miscarea...da' deloc, deloc...atunci renunt (ca nu vreau sa cad in ridicol). La psihiatru ma duc dupa aia daca omul imi ramane pe creier luni la rand asa... ca timbrul pe scrisoare. :wub: Da' poate e mai bine asa. In fond nu a fost sa fie si gata, ce atata "zbucium" frate?! Viata merge inainte! :P

dar daca extrapolezi tu ..si renunti la subtilitati si te duci direct la ..psihiatru ..nu merge ..? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ma bucur ca am gasit o abordare le acest subiect si chiar am nevoie de "ajutor"!Faza la mine e ca de 2 sapt am cunoscut un tip simpatic,dragut :P ...dar in acelasi timp l-am cunoscut si pe fratele lui cu cativa ani mai mare decat noi, el fiind tipul insistent si enervant....Suntem toti 3 doar prieteni,dar simt ca incet,incet "enervantul" va actiona...In fata nu pot sa-i spun ca nu ma intereseaza persoana lui,asa ca am incercat asa p ocolite sa-i spun ca-l consider ca pe un frate,ca nu am de gand sa incep o relatie noua...si ma intreb CUM de nu o inteles mesajul??? :P chiar atat de batut in cap sa fie,sau pur si simplu ignora tot ce i-am spus...??

Normal ca faza cu tipul dragut o picat! :spiteful: Lui am incercat cat de cat sa-i dau de inteles ca-mi place si toate alea,el la fel se simte super ok in prezenta mea,dar nu actioneaza in nici un fel.Cred ca el nu "actioneaza" pt ca frateso i-o "interzis" ... Chiar nu pot sa-mi explic ce o fi in capul lor.... :wub:

Insa cred ca am gasit solutia: prefer sa nu mai am nimic de a face cu nici unu dintre ei....hmm,chiar nu stiu cum sa "actionez",....Acum mi-as dori sa pot sa citesc gandurile!:crazy::):pokey:

Credeti ca solutia mea e cea mai corecta? :crazy: :blink:

Sper sa se rezolve nebunia asta...:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:wub: ... am tipat si eu la unul ca nu mai vreau sa il mai vad in viata mea ... cred ca a inteles, ca de atunci nu l-am mai vazut :spiteful: Era putin ca dus :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×