Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Succes...GARANTAT! :spiteful:

Doar in urechi ( ca si asa in capusor se aude doar vantul ... face loc la vant... care intra pe o parte si iese pe cealalta )

Tintesti si tu o tipa si te uiti la fundul ei ( pai daca doar fundurile mari le-ai vazut pana acum ... cu asta s-a invatat )

Sapunul la voi! va rog! ( ooo, Dove va rog ... asta in cazul in care isi permite si asta )

Ex: Timpul de munca in contractul colectiv de munca unic national ! ( sa fie)

Spune-i ca esti HOMO! ( poate este homo .. dar cand m-a vazut pe mine si-a schimbat orientarea sexuala)

Sa nu-ti desfaci catusele! ( este arestat, deja ? :blink: )

Doar daca telefomul valoreaza 1000 E! ( doar atat ? ieftin, ieftin ... iau 10 ca e super oferta )

Zi-i ca ai doar prieteni imaginari! ( macar atat)

Tinteste-i bine cu pumnul! ( pumnul ei ... aaa pumnul lui :wub: .. dar ce avea cu ochii?... sau tinteste masa ? iara a fost refuzat? aaa, e psihopat )

Sari pe nota de palta... restul vine de la sine. ( fuge de nota de plata? ... saracu`, nu face fatza situatiei)

Editat de ClassicAlina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar o femeie? Ce nu are voie sa faca la prima intalnire? :wub:

 

 

:P sa caste de plictiseala

 

:blink: sa cada pe ganduri in timp ce el ... tace

 

:P sa citeasca o carte pana el spune al doilea cuvint

 

:spiteful: si nu sta bine deloc sa flirteze cu tipul de la masa vecina ex: sa-i dea nr de telefon si numele scrise pe servetel

 

sa faci semne la cineva sa te invite la dans !!!

Editat de Olga Khan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
măi lămuriţi-mă cu ţinutul gurii ,cum să-ţi ţii gura? adică taci ca mutu ,păi şi cum o .....vrăjeşti ?cum o faci să te adore de la prima vedere ?

 

... adica.... auzire?

 

scuzata fie-mi lovitura sub centura... nu ii dedici aceeasi melodie ca "fostei", presupunand ca intalnirea e virtuala? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... adica.... auzire?

 

scuzata fie-mi lovitura sub centura... nu ii dedici aceeasi melodie ca "fostei", presupunand ca intalnirea e virtuala? :spiteful:

 

 

ca să nu-i dedici aceeaşi melodie tre să ştii ce melodie i-a dedicat ......fosta! iar chestia asta cu fostele ......cam dificil ,băieţii nu vor să vorbească despre ele .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand dedici cuiva o melodie, o faci in functie de gusturile proprii, intuind efectul destinatarului

denisa! unde iti ti centura?

explica-te, bagi lumea-n ceata

 

 

ntz. ma refeream ca un baiat sa nu dedice aceeasi melodie unor fete diferite. mai ales cand acestea afla :spiteful:

 

 

hahahahahaha

conteaza?

offf si cu suspiciunea asta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ntz. ma refeream ca un baiat sa nu dedice aceeasi melodie unor fete diferite. mai ales cand acestea afla :P

 

 

crezi că iese ceva show? :spiteful: :blink: şi se lasă cu .... :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:spiteful:

 

cand dedici cuiva o melodie, o faci in functie de gusturile proprii, intuind efectul destinatarului

denisa! unde iti ti centura?

explica-te, bagi lumea-n ceata

hahahahahaha

conteaza?

offf si cu suspiciunea asta...

 

 

crezi că iese ceva show? :blink: :wub: şi se lasă cu .... :P

 

nu e vorba de centura mea :crazy:

show nu are de ce sa iasa, decat daca una din fete e isterica; doar lasa un gust amar.

da, o faci in functie de gusturile proprii.

dar o data dedicata, in mintea mea e 'rezervata'. daca ii dai unei fete un inel sau un animal de plus si apoi iesi cu alta, nu te duci la prima sa ceri animalu' inapoi, nu? sau ma rog, in lumea asta moderna, moderna s-o fi practicand :P

 

 

on:

 

cand mergi pe strada si te inalnesti cu cunoscuti... nu te balbai cand o/il prezinti si nu stai cu orele la taclale cu ei in colt de strada, ignorand-o/u-l.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy

Nu. Doar de pedofilie si sex oral! :wub:

 

..dar ..zoofilie ,merge ..?

ca de cand cu aviara asta ..cica tre sa ardem toate pasaricile .. :blink:

scuzata fie-mi lovitura sub centura... nu ii dedici aceeasi melodie ca "fostei", presupunand ca intalnirea e virtuala? :P

.. :P asa ?...bine ca nu am foste ..si ca nu dedic...melodii.. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:spiteful:

 

dar o data dedicata, in mintea mea e 'rezervata'. daca ii dai unei fete un inel sau un animal de plus si apoi iesi cu alta, nu te duci la prima sa ceri animalu' inapoi, nu?

 

corect, nu il ceri inapoi caci..mare iti e gradina, Doamne!

 

dar poti oferi un martisor dragut? un zambet?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×