Sari la conținut
Forum Roportal
Cristian Deep

Siguranta Wireless ?!?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiu ca multi dintre voi au avut probleme macar odata cu vecinul care se conecta la Routerul vostru WiFi.Ca sa va arat ca nu e greu deloc,sa aflii o parola,atat timp cat ai rabdare si chef de a plati facturi de internet.

Daca inca te intrebi cum se conecteaza un hacker la un router WiFi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca multi dintre voi au avut probleme macar odata cu vecinul care se conecta la Routerul vostru WiFi.Ca sa va arat ca nu e greu deloc,sa aflii o parola,atat timp cat ai rabdare si chef de a plati facturi de internet.

Daca inca te intrebi cum se conecteaza un hacker la un router WiFi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda se poate numi si protectie, insa cred ca e aceeasi marie cu alta palarie. cine o sa-l citeasca o sa se gandeasca numai cum sa se conecteze si el la vecinu' nu cum sa se proteje.

 

 

Dupa cum am mai spus,vroiam sa arat cat e de simplus sa te conectezi la altul.Fiind in colaborare directa cu www.seguridad wireless.com,bineinteles ca in foarte scurt timp voi publica cele mai simple si utile metode de a te proteja de

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu tot ce zboara se mananca... In teorie orice parola se poate gasi, in practica s-ar putea sa ia cateva sute de ani... Dar articolele de genul asta prin bine la neofiti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu tot ce zboara se mananca... In teorie orice parola se poate gasi, in practica s-ar putea sa ia cateva sute de ani... Dar articolele de genul asta prin bine la neofiti

 

 

 

Si daca ti-as spune ca nu o data m-am conectat prin aceste metode ce ai zice...in orice caz,voi prezenta in curand un video demo,pe seguridad wireless,insa nu e nevoie de video ca sa iti dai seama ca apropae tot ce zboara se mananca...investeste-ti putin din timpul tau in aceasta tema..si o sa vezi ca e chiar mai simplu decat ti-ai imaginat ca este in realotate....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut,am vazut ca esti in tema cu acest subiect am si eu o problema daca poti si vrei sa ma ajuti:am un router de la

 

ORANGE si mi-am uitat parola wi-fi cum as putea sa mi-o recuperez pt a intra pe net din nou

 

;te rog ajutama!!!

 

cu respect Daniel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut,am vazut ca esti in tema cu acest subiect am si eu o problema daca poti si vrei sa ma ajuti:am un router de la

 

ORANGE si mi-am uitat parola wi-fi cum as putea sa mi-o recuperez pt a intra pe net din nou

 

;te rog ajutama!!!

 

cu respect Daniel.

da un telefon la firma,ei iti vor cere sa te indentifici(nu stiu cum exact) si apoi iti vor spune.

Ai incercat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×