Sari la conținut
Forum Roportal
calliope

Soc!

Postări Recomandate

pe mine ma nascut o vecina ca mama se ducea la piata.

 

Răspuns greşit.Poate pe dumneata te-a facut vecinul că tata era plecat, săracul! A-ţi dat un răspuns exact ca nuca-n perete,asa că mi-am permis să vă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Răspuns greşit.Poate pe dumneata te-a facut vecinul că tata era plecat, săracul! A-ţi dat un răspuns exact ca nuca-n perete,asa că mi-am permis să vă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Răspuns greşit.Poate pe dumneata te-a facut vecinul că tata era plecat, săracul! A-ţi dat un răspuns exact ca nuca-n perete,asa că mi-am permis să vă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ca o completare,vin sa spun si eu ca "bietii americani" azi sunt,maine...nu-s!

O bomba atomica ai va rade de pe harta!Si asta pentru ca "si-au luat nasul la purtare"!

Ce pot sa mai spun este ca sfirsitul lumii va veni de la rasa galbena,care,deja cloneaza oameni in subsolul unei case banale si unde,vor scapa totul de sub control!

Va fi descoperita gena cu pricina si viata vesnica nu va mai fi o poveste cu zine dar ce folos ca doar unii vor profita de acest favor in timp ce altii,vor fi sacrificati....

Vali...ce spui tu despre Vatican sunt lucruri pe care si copiii le stiu;zi-ne ceva nou.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ca o completare,vin sa spun si eu ca "bietii americani" azi sunt,maine...nu-s!

O bomba atomica ai va rade de pe harta!Si asta pentru ca "si-au luat nasul la purtare"!

Ce pot sa mai spun este ca sfirsitul lumii va veni de la rasa galbena,care,deja cloneaza oameni in subsolul unei case banale si unde,vor scapa totul de sub control!

Va fi descoperita gena cu pricina si viata vesnica nu va mai fi o poveste cu zine dar ce folos ca doar unii vor profita de acest favor in timp ce altii,vor fi sacrificati....

Vali...ce spui tu despre Vatican sunt lucruri pe care si copiii le stiu;zi-ne ceva nou.

 

 

 

nu am pretins ca sint original si ca e ultima stire si uite te ascult :P "ceva nou"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca ma repet da nu conteaza . la vatican exista o evangelie care e scrisa chiar de iisus .in care spune ca dumnezeu e pretutindeni. ca nu tre sa il cauti neaparat in templu(actual biserici) . si fiti siguri ca daca scot asta si asa nu prea se omoara lumea sa se duca la biserica dupa chiar ca se vor goli si biserica va pierde puterea. si mai sunt alte tone de documente.

Foarte adevarat ..numai ca am impresia ca nu este scrisa de Isus..ci de Iuda ..dar exista si ,daca ar fi fost scoasa si arata ar fi daramat din temelii crestinismul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Foarte adevarat ..numai ca am impresia ca nu este scrisa de Isus..ci de Iuda ..dar exista si ,daca ar fi fost scoasa si arata ar fi daramat din temelii crestinismul.

Biblia,este schilodita;s-au scos multe pasaje din ea;si asta,schimba multe...

Eu,nu stiam pina de curind despre Tobias.Inca nu am inteles de ce l-au scos din biblie.

Ma intreb :bye: :cind a avut Iuda timp sa scrie si mai ales cind a avut timp sa scrie despre tradarea lui IIsus cind el,imediat dupa ce l-a tradat s-a sinucis?

Cu atitia paranormali,unul mai motat ca altul, cu atitea servicii de spionaj ...si cu francmasoneria care manevreaza lumea in care traim,cum se face ca inca nu se stie sigur ce contin scrierile acelea ale Vaticanului? Cam ciudat...

Eu cred ca sunt doar zvonuri...

Ca ar fi darimat din temelii crestinismul,ce mare brinza?

Eu am auzit ca daca s-ar afla despre unele secrete ascunse de Vatican,s-ar declansa al treilea razboi mondial!

Ce ar putea fi? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×