Sari la conținut
Forum Roportal
master_mind

Experiente personale cu Dumnezeu - revelatii, premonitii, miracole, descoperiri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Experiente personale .. hmm ... nu citesc 91 de pagini dar a scris vre-o cineva ca l-a intalnit?

Cumva DA şi trebuie să cauţi pag. 35.

Editat de Ionciobanu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Locul UNIC din România unde oamenii l-au văzut pe Dumnezeu. MINUNEA atrage turiștii ca un magnet   Maglavit - Dolj - Romania 

*Cu mine in alta parte al tarii a vorbit Jesus, dar n-am facut un story din asta sa nu fie comunistii dupa mine!!!* 

https://www.impact.ro/ce-s-a-ales-de-locul-unic-din-romania-in-care-s-ar-fi-aratat-dumnezeu-tatal-vin-inca-sute-de-mii-de-turisti-ca-sa-vada-exclusiv-434689.html?utm_source=BZI&utm_medium=website&utm_campaign=fidmee

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aseara in timpul tunetului ultra sperietor de tare, am crezut catrasnetul ne-a lovit casa ca am auzit o galagie infernala ca niciodata. 

Omu' fuge afara si nu vede nimic, este convins ca vecinul isi trage containerul de reciclat pe strada ca dimineata se goleste.   

Peste o vreme intra in debara cand vede pe jos dar intact mixerul din sticla care era pe o etajera la 2 metri inaltime ca am mai multe.

Stau si ma gandesc precum COLOMBO si n-ajung la o concluzie cum se poate intampla sa cada pe ciment vas de sticla si sa nu se sparga???

Sticla este cam groasa ce-i drept, dar consider un semn sau un miracol evenimentul ca vantul din incaperea de alaturi a impins raftul de pe care a cazut.

Zgomotul era parca din alte univesruri, asa era de puternic, sau doar eu l-am auzit asa de tare???   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai frumoasă experiență cu  Dumnezeu este ... Kill`em all and let God sort`em out !!! (Ăsta e vinul  de la urmă, vinul cel mai bun...)

 

 

Editat de Avalon73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 14.09.2023 la 11:47, Avalon73 a spus:

Cea mai frumoasă experiență cu  Dumnezeu este ... Kill`em all and let God sort`em out !!! (Ăsta e vinul  de la urmă, vinul cel mai bun...)

Câți ani ai? 16?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×