Sari la conținut
Forum Roportal
Loading

am nevoie urgent

Postări Recomandate

poate k sa mai postat pe forum poate nu ...nu am avut timp sa ma uit am nevoie de programul ala care sa recupereze parolele la id`urile cu care sa mai intrat pe messenger de pe compu meu...stiam k se poate afla daca era bifata optiunea " REMEMBER MY PASSWORD" se poate afla chiar dak nu a fost bifata aceea optiune?va rog am nevoie de el kt mai repede!mersi anticipat!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate k sa mai postat pe forum poate nu ...nu am avut timp sa ma uit am nevoie de programul ala care sa recupereze parolele la id`urile cu care sa mai intrat pe messenger de pe compu meu...stiam k se poate afla daca era bifata optiunea " REMEMBER MY PASSWORD" se poate afla chiar dak nu a fost bifata aceea optiune?va rog am nevoie de el kt mai repede!mersi anticipat!!!!!!!!!!

 

 

 

Ca sa faci cu el ce? :spiteful:

 

De discutat s-a tot discutat, asa ca ceva lectura nu strica. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate k sa mai postat pe forum poate nu ...nu am avut timp sa ma uit am nevoie de programul ala care sa recupereze parolele la id`urile cu care sa mai intrat pe messenger de pe compu meu...stiam k se poate afla daca era bifata optiunea " REMEMBER MY PASSWORD" se poate afla chiar dak nu a fost bifata aceea optiune?va rog am nevoie de el kt mai repede!mersi anticipat!!!!!!!!!!

 

 

:spiteful: ....si tu...loading?..si tu? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×