Sari la conținut
Forum Roportal
Ovidiu Bufnila

De ce fantomele sunt FANTOME

Postări Recomandate

De ce fantomele sunt FANTOME? De ce nu sunt altceva? De ce nu sunt ploi, lacuri, mari? De fapt ce sunt Fantomele? Un efazaj al fiintei, o nebuneala a imaginatiei, o protuberanta a spatiului sau vin din alte lumi sa-si rada de noi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Există oameni care au murit şi care, fie nu au beneficiat de slujbe de

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fantomele dupa parerea mea sunt rodul imaginatiei :spiteful: nu exista cu adevarat...:)

never say never... poti sa argumentezi ca ai dreptate ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hm..cineva mi-a spus ca in momentul cand un om moare intr-un mod foarte rapid sa zic asa..nu constientizeaza ca a murit si deci continua sa creada ca el traieste..si deci bantuie.O profa mi-a zis lucrul asta si mi se pare destul de credibil

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
never say never... poti sa argumentezi ca ai dreptate ?

 

 

ma gandesc k dak tot auzi in stanga si in dreapta k este o fantoma incepi sa'ti imaginezi..mintea oamenilor este diversificata si usor influentabila..nu bag mana in foc k nu ar exista da nici k exista...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu isi dau seama si raman prinse in planul eteric cei care sunt mai sensibili si initiatii le pot vedea

mai sunt si unele care sunt atasate de planul material si nu suporta sa piarda posesiuni si atunci raman si bantuie casele si fac urat . afost si un documentar pe discovery pe tema asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce fantomele sunt FANTOME? De ce nu sunt altceva? De ce nu sunt ploi, lacuri, mari? De fapt ce sunt Fantomele? Un efazaj al fiintei, o nebuneala a imaginatiei, o protuberanta a spatiului sau vin din alte lumi sa-si rada de noi?

 

 

pentru ca nu pot fi bufnite ? :spiteful: sau pot ? :)

 

nu isi dau seama si raman prinse in planul eteric cei care sunt mai sensibili si initiatii le pot vedea

mai sunt si unele care sunt atasate de planul material si nu suporta sa piarda posesiuni si atunci raman si bantuie casele si fac urat . afost si un documentar pe discovery pe tema asta

 

 

as vrea si io una care sa-mi faca curat ,la ce firma sa apelez ? :cry:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru ca nu pot fi bufnite ? :spiteful: sau pot ? :)

as vrea si io una care sa-mi faca curat ,la ce firma sa apelez ? :cry:

 

pentru sarcastici fantoma srl tel 89898989...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×