Sari la conținut
Forum Roportal
iionela777

Cresterea sanilor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna. Spunetim si mie ce sa fac ca sa-mi creasca si mie sanii.Am 21 de ani si ii am mici de tot.Nu stiu ce sa fac ca sa-mi creasca .Daca stiti vreun tratament eficient.Nu vreau sa apelez la operatii in nici un caz.Daca a-ti incercat ceva si a dat rezultate zicetim si mie.Astept raspunsuri.

 

 

Va multumesc anticipat.

 

Multa sanatate si toate cele bune. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna. Spunetim si mie ce sa fac ca sa-mi creasca si mie sanii.Am 21 de ani si ii am mici de tot.Nu stiu ce sa fac ca sa-mi creasca .Daca stiti vreun tratament eficient.Nu vreau sa apelez la operatii in nici un caz.Daca a-ti incercat ceva si a dat rezultate zicetim si mie.Astept raspunsuri.

Va multumesc anticipat.

 

Multa sanatate si toate cele bune. :flowers:

asa si dupa ce iti cresc ce faci cu ei ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ideea era cu dupa aceea o sa vrei si ochii albastrii , eventual sanii sa fie nici prea tari nici prea moi , apoi o sa ceri si un barbat cu pieptul mare si nu numai pieptul si tot asa....traieste viata cum ti-a fost data , totul se intampla cu un si dintr-un motiv anume :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ideea era cu dupa aceea o sa vrei si ochii albastrii , eventual sanii sa fie nici prea tari nici prea moi , apoi o sa ceri si un barbat cu pieptul mare si nu numai pieptul si tot asa....traieste viata cum ti-a fost data , totul se intampla cu un si dintr-un motiv anume :)

deci tu esti vinovat de sanii fetei..? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna. Spunetim si mie ce sa fac ca sa-mi creasca si mie sanii.Am 21 de ani si ii am mici de tot.Nu stiu ce sa fac ca sa-mi creasca .Daca stiti vreun tratament eficient.Nu vreau sa apelez la operatii in nici un caz.Daca a-ti incercat ceva si a dat rezultate zicetim si mie.Astept raspunsuri.

Va multumesc anticipat.

 

Multa sanatate si toate cele bune. :spiteful:

 

si ai mei sunt mici, dar pot purta decolteu

 

freaca-i cu drojdie si zi de trei ori 'tatal nostru' :) - in fiecare zi, dupa masa...

 

 

drojdia trebuie amestecata cu lamaie in proportie de 72 %

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ideea era cu dupa aceea o sa vrei si ochii albastrii , eventual sanii sa fie nici prea tari nici prea moi , apoi o sa ceri si un barbat cu pieptul mare si nu numai pieptul si tot asa....traieste viata cum ti-a fost data , totul se intampla cu un si dintr-un motiv anume :spiteful:

 

 

ce faci daca are ochii albastrii ,un barbat cu pieptul si mai mare si descopera ca vrea un ....................master mind ,cu sanii mici . :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×