Sari la conținut
Forum Roportal
byrev

Squirting ...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce parere aveti de squirting ?

banuiesc ca stiti la ce ma refer !... sunt curios de experientele altora despre treaba asta, atat din punct de vedere al femeilor cat si al barbatilor !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce parere aveti de squirting ?

banuiesc ca stiti la ce ma refer !... sunt curios de experientele altora despre treaba asta, atat din punct de vedere al femeilor cat si al barbatilor !

pai banuiesti gresit .. ce-i ala ? :flowers:

 

am cautat pe google ... :hi: O, no, no, no, no... ;) :hi:

Editat de ClassicAlina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai banuiesti gresit .. ce-i ala ? :flowers:

 

ma da repede ai raspuns...:hi: eu verificam ca am gresit gramatical numele threadului si cautam cum sa'l corectez si in nici 1 min era deja o intrebare ;) nu un raspuns !!!

 

Squirting! Lectura placuta !

Editat de byrev

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma da repede ai raspuns...:hi: eu verificam ca am gresit gramatical numele threadului si cautam cum sa'l corectez si in nici 1 min era deja o intrebare :P nu un raspuns !!!

 

Squirting! Lectura placuta !

stai ca nu e aia ce am gasit eu .. e alceva ... nu inteleg ... de ce nu explici tu pe intelesul meu ? iti e rushine ? :flowers: :hi: ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stai ca nu e aia ce am gasit eu .. e alceva ... nu inteleg ... de ce nu explici tu pe intelesul meu ? iti e rushine ? :flowers: :hi: ;)

 

:P nu me alina... trebe sa plec la plimbare prin parcuri ca asa frumos'i afara .... cand revin !

si aia inseamna ... bine pe scurt pot sa spun ca squirt = faci pe tine de placere :hi:))

numai bine si sa nu faci pe tine pana revin da ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
;) nu me alina... trebe sa plec la plimbare prin parcuri ca asa frumos'i afara .... cand revin !

si aia inseamna ... bine pe scurt pot sa spun ca squirt = faci pe tine de placere :hi:))

numai bine si sa nu faci pe tine pana revin da ?

fac pe mine ? pai pana vi tu de la plimbare imi caut si scutecele :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fac pe mine ? pai pana vi tu de la plimbare imi caut si scutecele :flowers:

 

no, hai ca am venit ... cum a ramas cu squirtingul, ai gasit scutecele ? ;))

 

ei mai, hai .... chiar decat o singura fata interesata de treaba asta !!! :hi: chiar nici o fata nu "a facut pe ea" de placere ?

Editat de byrev

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, multumesc. Prefer sa ma manifest in alt mod.

:spiteful:) banuiesc ca inca nu ai simtit pe pielea ta cum e, cineva cu experienta pe aici ? .... inca nu, mai asteptam, trebuie sa fie cineva sau cativa, ca dor n'oi fi unicul de aici care stie despre ce e vorba!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:() banuiesc ca inca nu ai simtit pe pielea ta cum e, cineva cu experienta pe aici ? .... inca nu, mai asteptam, trebuie sa fie cineva sau cativa, ca dor n'oi fi unicul de aici care stie despre ce e vorba!

:cry: ... avem oral, anal, normal.. dar de asta :) .. chiar nu stiu .. si chiar lumea de pe forum e deschisa la minte .. dar ce spui tu acolo ? Poate ai avut tu o experienta de genul si vrei sa te documentezi ? Ia spune ce gagica a facut pipi ? ,... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×