Sari la conținut
Forum Roportal
bistro

Ce naiba'nseamna RELATIE DE CUPLU?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa-mi explice si mie, cine cum poate, cum e cu iubirea asta, dom'le!

In prezent is la mama acasa, in orasu' copilariei, el a venit dupa mine, dar eu NU VREAU sa-l vad.

Il iubesc, nu-l iubesc, stie cineva?!?

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu stii mai bine daca il iubesti...

In legatura cu spalatul hainelor,sosetelor etc...nu cred ca asta inseamna relatia de cuplu,si la fel de mult cred ca fiecare si le poate spala pe ale lui....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Feriti-va ...musc! Cred ca asta spune multe..asa ca ...n-am ce zice ai spus totul!Poate prea mult mushti..cine stie..Doar TU! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si tu ai impresia ca aici o sa gasesti raspunsul cautat?

 

De ce esti acasa? Ai fugit?

 

 

Habar n-am daca voi gasi vreodata raspunsu' la framantarile mele, dar mi-as dori sa-mi impartasiti din experientele voastre de cuplu.

Sunt acasa pt ca am treburi de infaptuit pe-aici, nu-s fugita :D, insa nu mai vreau sa ma reintorc si nici sa-l mai vad....macar pt o perioada de timp pana-mi sopteste inima incotro s-o iau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai cred ca inainte sa spunem noi ceva..ar tb sa te cam destainui tu..de ce ai ajuns sa simti asa ceva?ca ceva s-a intamplat..doar nu te-ai trezit asa`ntr`o dimineatza cu sila pe fatza..si te-ai uitat la el..si gata, ti s-a pus pata..de azi nu`l mai vreau in fatza ochilor mei!deci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sfat sa iti dau,dar o sa iti spun "din casa".

La noi...spalatu` il facem amandoi,dar mai mult eu.Nu e mare lucru,sortezi niste haine si apesi pe butonul masinii de spalat.La intins haine,pune si el umaru,cand e pe acasa.

Eu am impresia ca tu,esti satula de treaba in gospodarie si ti`ai dori ca si el sa te ajute.

Barbatii,cam greu trec la treaba in casa..si daca o fac...tragi de ei si bombani toata ziua :D

 

Inafara de problema cu impartirea sarcinilor in casa,mai ai si alte nemultumiri? ;)

Editat de Bria%

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa-mi explice si mie, cine cum poate, cum e cu iubirea asta, dom'le!

In prezent is la mama acasa, in orasu' copilariei, el a venit dupa mine, dar eu NU VREAU sa-l vad.

Il iubesc, nu-l iubesc, stie cineva?!?

poate fi si asta in unele cazuri... :D

Sta sub geamul tau ca motanii...miaaauuuuuaaauuuaaaaaaaauuuu...... "mama din orasul copilariei" zice: cei tu fat

Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu ce sfat sa iti dau,dar o sa iti spun "din casa".

La noi...spalatu` il facem amandoi,dar mai mult eu.Nu e mare lucru,sortezi niste haine si apesi pe butonul masinii de spalat.La intins haine,pune si el umaru,cand e pe acasa.

Eu am impresia ca tu,esti satula de treaba in gospodarie si ti`ai dori ca si el sa te ajute.

Barbatii,cam greu trec la treaba in casa..si daca o fac...tragi de ei si bombani toata ziua :yes:

 

Inafara de problema cu impartirea sarcinilor in casa,mai ai si alte nemultumiri? :spiteful:

 

 

Nuuuuuuuuu, ba dimpotriva, n-am facut de mancare decat de vreo 2-3 ori, n-am spalat decat lucrurile mele finute si dragute la mana, n-am dat cu matura niciodata, n-am lins scamele, n-am batut covoarele.........doar el face asta.

Nu e asta..........e cu mult mai mult.......

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×