Sari la conținut
Forum Roportal
Ivanna

Vreau sa mi se stearga contul.

Postări Recomandate

Bulino,de ce pleci? Chiar incepusei sa imi fii draga.

 

Ramai! :tease:

 

Edit:Daca tu nu ne vrei,noi te vrem.

Editat de andruta1985

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu. M-am saturat. :focus: De toti cei care nu pot accepta idei diferite de ideile lor. Pentru ei democratia nu inseamna libertatea de exprimare.

Pana peste cap m-am saturat de atacurile de la politica,de moderatori partinitori, de zeci de topicuri ce se repeta ( a se vedea cel putin doua chestionare cu privire la suspendarea presedintelui).

Asa ca vreau si eu sa-mi inchida contul.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unul dintre topicuri este chestionar, celalalt nu. Cat despre restul problemelor, cred ca spusei in acel mic topic denumit "regulamentul sectiunii", ca ar fi ideal sa semnalati cuiva daca apar probleme sau vi se pare ca unii sar calul. Sau e nevoie sa stea cineva cu matura? :blink:

 

Cat despre inchiderea contului, depinde ce intelegi prin asta. Ceea ce ai postat, ramane in proprietatea Roportal. Contul tau poate fi suspendat, dar nu vad ce rost ar avea, din moment ce poti si tu la fel de bine sa nu mai intri in el. Poate ramane nefolosit, nu iti va disparea nickul din baza de date. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga daemon,

poate nu ai cercetat atent sectiunea. Vei vedea ca sunt doua chestionare cu privire la suspendarea presedintelui. Dar sincer, nu vad ce iti pot semnala tie ca moderator , avand in vedere ca potrivit parerii mele,ar fi trebuit sa te abtii de la a afisa propria parere politica in semnatura, fiind tu moderator la politica. Asa , in semn de respect fata de cei care nu impartasesc parerea ta. Ai trecut cu usurinta peste glumele nepotrivite adresate celor care si-au exprimat o parere diferita de a altora.

Moderarea ta este partinitoare, nu am absolut nimic impotriva parerilor tale politice. Presupun ca ai solicitat drept de moderare pentru a acorda tuturor aceleasi drepturi .

Consider ca am intrat acum doar pentru un drept la replica.

Si, in ultimul rand , da as putea sa nu mai intru , insa cred ca se poate suspenda contul. As considera asta ca o favoare personala .

Desigur multumesc celora care mi-au facut sederea placuta aici, dar imi doresc sa-mi fie inchis contul.

Timpul petrecut aici a fost placut , imi vor lipsi prietenii......dar acum sunt foarte dezamagita si vreau sa-mi exprim aceasta dezamagire.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×