Sari la conținut
Forum Roportal
Brindusa

Apa calda & tenul

Postări Recomandate

Este adevarat ca apa calda imbatraneste tenul?

[snapbacca]29256[/snapbacca]

Este adevarat. Tocmai de aceea pentru intretinerea elasticitatii pielii sunt recomandate dusurile scotiene. :spiteful: Valabil si pentru ten.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru intretinerea elasticitatii pielii sunt recomandate dusurile scotiene. :spiteful: Valabil si pentru ten.

[snapbacca]29269[/snapbacca]

 

 

ptr fata ma sacrific dar ptr restul corpului as muri cu totul.....deja traiesc intr-un congelator !!! :blinca: :blinca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:spiteful: cum adica traiesti intr-un congelator? ::crazy::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inghet de frig foarte repede, circulatia singelui proasta..... cind exerses constant ajuta ceva.... dar este genetic din pacate .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am citit de asta in cartile naturiste, am auzit de cineva care a facut asa, dar mi-e frica sa incerc.... citeodata dupa ce sotul si baiatul fac sower inaintea mea, am parte de apa fierbinte si pe urma rece, cred ca o sa mor de hypothermia... deja m-am obijnuit cu gindul asta.... a inceput pe la 24 ani, inainte dormeam numai cu picioarele afara din plapuma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dusurile cu trecere cald-rece parca stimulau circulatia sangvina, nu? :thinca:

[snapbacca]29414[/snapbacca]

 

Ihi o stimuleaza. I see your point sazza. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana la 25 de ani te poti spala pe fata cu apa calda, dupa - maximum calduta. Dar intotdeauna clatirea sa se faca cu apă cat mai rece! E secretul tineretii tenului lui Paul Newman! Apa cu gheaţă!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×