Sari la conținut
Forum Roportal
Sonny Daniel

Amant sau Iubit?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Povestea mea:

Am 20 de ani si in ultimii ani am tot fost amant, nu am avut nici o iubita sub 20 de ani in afara de una de 18 ani care am fost 3 ore cu ea si 5 min de sex... Problema se pune pe ceea ce voi face in viitor... Ma tot gandesc ce sa fac, sa continui asa sau sa imi caut una de varsta mea? Parca cand sunt cu una frumoasa foc si casatorita pe deasupra ma excita la nebunie... Si imi place cand imi zice: Sunt casatorita, nu o sa avem nici odata o relatie serioasa si esti mai mic ca mine, dar imi place sa ies cu tine ca esti simpatic si ma distrez fain... uhhh... mor cand aud asta, voi ce ziceti? Sa las prostiile si sa ma gandesc la ceva serios? Ar fi super bine primita parerea voastra...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In ultimii ani....2 ,nu?

fa-te gigolo. :crazy: Fi in continuare jucaria femeilor casatorite .

da da ..are dreptate .. :crazy: ..nu te lasa ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...pai,ai numa 20 de ani, nu ai nici o obligatie, tie iti place sa iesi cu ele....sa te faci gigolo e ideal!!!:crazy::)

 

Dar mai,ce faci daca te indragostesti lulea de una??? :crazy: sau cel mai rau,o lasi insarcinata si tre sa ti-o iei tu p cap?? ...sau nu crezi c e posibil asta?....hmmm,situatia ta e cam aiurita...:kiss::):()

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...pai,ai numa 20 de ani, nu ai nici o obligatie, tie iti place sa iesi cu ele....sa te faci gigolo e ideal!!!:doh::)

 

Dar mai,ce faci daca te indragostesti lulea de una??? :crazy: sau cel mai rau,o lasi insarcinata si tre sa ti-o iei tu p cap?? ...sau nu crezi c e posibil asta?....hmmm,situatia ta e cam aiurita...:P:):))

Daca ar fi asa usor sa te faci gigolo ..s-ar face trei sferturi din barbatii din Romania .. :crazy:

Si sincer nu prea cred povestea lui..in ultimi ani .. suna de parca ai face asta de vre-o 10 ani incoace ,dar ai numai 20 .. :evil:

 

Mie mi se pare că trăieşti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Povestea mea:

Am 20 de ani si in ultimii ani am tot fost amant, nu am avut nici o iubita sub 20 de ani in afara de una de 18 ani care am fost 3 ore cu ea si 5 min de sex... Problema se pune pe ceea ce voi face in viitor... Ma tot gandesc ce sa fac, sa continui asa sau sa imi caut una de varsta mea? Parca cand sunt cu una frumoasa foc si casatorita pe deasupra ma excita la nebunie... Si imi place cand imi zice: Sunt casatorita, nu o sa avem nici odata o relatie serioasa si esti mai mic ca mine, dar imi place sa ies cu tine ca esti simpatic si ma distrez fain... uhhh... mor cand aud asta, voi ce ziceti? Sa las prostiile si sa ma gandesc la ceva serios? Ar fi super bine primita parerea voastra...

 

 

Intrebarea mea:

 

Daca ai numai 20 de primaveri, unde duci aceste femei mature pentru distractie, din ce bani ???

Ai locuinta ta unde stai singur ??? sincer, mi se pare mie, sau ai citit undeva !!!

Editat de Olga Khan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine e cu a ta si numai a ta ... dar daca te ia bazdacul si nu poti sa-i faci fata ... iaca iti iei amanta

 

pacatosi toti suntem pana la urma :crazy: bine e sa facem cat mai putine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×