Sari la conținut
Forum Roportal
Soimos

Noua religie aFlying Spagetty Monster

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fondata de fizicianul american Bob Henderson a carei slogan este :

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

" Nu preferati mai bine o mantuire prin care va asteapta pe lumea aialalta ....carnati si bere decat cantece religioase si o inviere din morti in care din cimitire se vor scula armate imense de schelete si zombi? ".

 

Ia-ti berea si carnatii cu tine... tzine-i acolo pentru tine, indeasa-i in... & shutt yourself !!! :crazy: Sunt lucruri mult mai frumoase pe acest pamant minunat !!! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
" Nu preferati mai bine o mantuire prin care va asteapta pe lumea aialalta ....carnati si bere decat cantece religioase si o inviere din morti in care din cimitire se vor scula armate imense de schelete si zombi? ".

 

Ia-ti berea si carnatii cu tine... tzine-i acolo pentru tine, indeasa-i in... & shutt yourself !!! :crazy: Sunt lucruri mult mai frumoase pe acest pamant minunat !!! :crazy:

 

Imi dau seama numai cand ma uit la poza ta de pe avatar!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

" Imi dau seama numai cand ma uit la poza ta de pe avatar! ".

 

Vezi ca stii !? :crazy: Presupun ca de iubire n-ai auzit... sau nu stii ce zice... Amice, eu lupt cu moartea prin moarte. Asta semnifica avatarul meu, ca tot ai adus vorba... Am ce am cu nelegiuitii, dar sunt intru totul de partea binelui ( ca sa stii )...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
" Imi dau seama numai cand ma uit la poza ta de pe avatar! ".

 

Vezi ca stii !? :crazy: Presupun ca de iubire n-ai auzit... sau nu stii ce zice... Amice, eu lupt cu moartea prin moarte. Asta semnifica avatarul meu, ca tot ai adus vorba... Am ce am cu nelegiuitii, dar sunt intru totul de partea binelui ( ca sa stii )...

 

Te-ii fi luptand tu ...nu contest dar de atata lupta vad ca ti-ai pierdut simtul umorului !

Si e pacat ca si asta e una din frumuseti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

" Te-ii fi luptand tu ...nu contest dar de atata lupta vad ca ti-ai pierdut simtul umorului !

Si e pacat ca si asta e una din frumuseti! " ...

 

Mhh, ce sa-i faci ?! Prin cate vicisitudini am trecut ...c'est la vie ... Si de comendianti lumea e plina... Macar mai schimb decorul prin astfel de abordari...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fondata de fizicianul american Bob Henderson a carei slogan este :

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fondata de fizicianul american Bob Henderson a carei slogan este :

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×