Sari la conținut
Forum Roportal
nick78

cum se pot retrage banii din moneybookers?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ma poate cineva ajuta cu detalii legate de modul in care poti obtine banii din cont de pe moneyboocaers. am deja intr-un astfel de cont 570.000 lei, dar nu stiu cum as putea sa ii aduc in tara, la ei pe site imi cer niste coduri swift, si nu stiu ce banci din romania lucreaza cu asa ceva.

daca este cineva care a reusit sa obtina banii dintr-un cont moneyboocaers, il rog sa ma ajute.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

toate bancile din romania ofera coduri swift. Poti lucra cu orice banca vrei tu.

 

Sau prin wu.jpg

 

Pentru operatiuni de valoare mai mare sau pentru fluxuri regulate, deschideti-va un cont curent in valuta, primind astfel fondurile direct prin SWIFT.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sint intr-o situatie similara. Am cont la moneyboocaers, am vrut sa cumpar ceva, dar m-am razgindit. Acum vreau sa-mi retrag banii, de fapt, chiar am si facut-o, problema este alta: banca mea nu reuseste sa-mi crediteze contul. Am cont deschis la Eurom Banca, si in lei si in valuta. De ce nu pot sa-mi incasez banii, nu stiu. Cei de la banca nici atit. Spun ei ca nu pot sa justific aceasta incasare.

De parca i-as fi furat.

Daca e cineva pe aici care poate sa-mi dea ceva sfaturi....

Merci!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa aveti cont bancar si trebuie sa faceti copie dupa buletin si sa le trimiteti celor de la moneyboocaers !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As dori daca ma puteti ajuta cu o informatie despre moneyboocaers. Cineva mi-a virat 3 euro in gameboocaers.com, site-ul de pariuri. Am ajuns momentan la suma de 50 euro si as dori sa-mi extrag o parte din bani. Dupa cum am fost sfatuit, am dat widraw dp site si mi-am fost trimisi in moneyboocaers.

Intrebarea mea este, pot sa-i scot afara din moneyboocaers catre ce cont vreau eu, catre cine vreau eu, sau trebuie sa-i scot pe un card cu numele meu?

Va rog frumos sa-mi scrieti cat de repede deoarece eu sambata pleca din tara si as avea nevoie de acei bani. Va multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa-i extragi doar pe un cont pe numele tau sau pe un card cu numele tau.

 

Vezi detalii despre moneybookers la http://www.pariurisportive.com/

Daca mai ai intrebari da-mi un mail.

 

Bafta !

je

 

 

 

As dori daca ma puteti ajuta cu o informatie despre moneybookers. Cineva mi-a virat 3 euro in gamebookers.com, site-ul de pariuri. Am ajuns momentan la suma de 50 euro si as dori sa-mi extrag o parte din bani. Dupa cum am fost sfatuit, am dat widraw dp site si mi-am fost trimisi in moneybookers.

Intrebarea mea este, pot sa-i scot afara din moneybookers catre ce cont vreau eu, catre cine vreau eu, sau trebuie sa-i scot pe un card cu numele meu?

Va rog frumos sa-mi scrieti cat de repede deoarece eu sambata plek din tara si as avea nevoie de acei bani. Va multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma poate cineva ajuta cu detalii legate de modul in care poti obtine banii din cont de pe moneybookers. am deja intr-un astfel de cont 570.000 lei, dar nu stiu cum as putea sa ii aduc in tara, la ei pe site imi cer niste coduri swift, si nu stiu ce banci din romania lucreaza cu asa ceva.

daca este cineva care a reusit sa obtina banii dintr-un cont moneybookers, il rog sa ma ajute.

AI CONT LA O BANCA DIN ORASUL TAU? dACA NU , ITAI DESCHIZI CONT SI CERI SI CODUL SWIFT.AI GRIJA IN CE VALUTA DESCHIZI CONTUL(IN CAZUL TAU VA FI IN RON) VREI MAI MULT? adyhaav@netscape.net

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
trebuie sa aveti cont bancar si trebuie sa faceti copie dupa buletin si sa le trimiteti celor de la moneyboocaers !!

 

 

treaba asta echivaleaza cu a trimite bani de la banca mea spre moneybookers?

Am vazut pe site-ul lor ca pot face verificare de banca, trimitand 5$ in contul moneybookers de la banca mea.

In schimb nu am vazut sa zica moneybookers de copie la buletin..probabil ca scrie la termeni si conditii?..tre sa ma uit

Treaba este ca ii prima oara cand retrag bani de la ei din cont si vreau sa fiu sigur ca fac tot ce trebuie pentru a-mi scoate banii.Evident nu vreau sa se piarda:d

astept raspuns cu toti pasii care trebuie sa-i fac pt a putea retrage banii

multumesc anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
treaba asta echivaleaza cu a trimite bani de la banca mea spre moneybookers?

Am vazut pe site-ul lor ca pot face verificare de banca, trimitand 5$ in contul moneybookers de la banca mea.

In schimb nu am vazut sa zica moneybookers de copie la buletin..probabil ca scrie la termeni si conditii?..tre sa ma uit

Treaba este ca ii prima oara cand retrag bani de la ei din cont si vreau sa fiu sigur ca fac tot ce trebuie pentru a-mi scoate banii.Evident nu vreau sa se piarda:d

astept raspuns cu toti pasii care trebuie sa-i fac pt a putea retrage banii

multumesc anticipat

 

Banii oricum nu se pierd. Singurul lucru care se pierde sunt taxele. Trebuie sa ai un card validat pe care sa poata sa tii transfere. Atata tot!

 

In schimb, daca vrei sa stii mai multe informatii despre taxele pergepute, tipurile de conturi sau magazinele de la care poti cumpara ceva prin moneybookers (in cazul extrem in care nu ai putut valida cardul) viziteaza site-ul acesta despre Moneybookers

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma da nu ati rascolit contul de MB de loc

la upload funds si selectati Bank transfer

si va da toate detaliile unde puteti depune sau retrage bani de pe contul de MB

 

Exeplmu

 

Account holder: Moneybookers Ltd

Bank: Raiffeisen BANK Romania

City/Town: Bucharest 1

SWIFT: XXXXXXXX

IBAN: RO20RZBR000006000XXXXXXX

Account currency: RON

Reference: 6179XXX Your user ID - MUST BE PROVIDED!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×