Sari la conținut
Forum Roportal
O persoana suparata...

Olimpiada de chimie fraudata in judetul Prahova...

Postări Recomandate

Asa... Dupa cum si numele topicului spune, sunt o persoana al naibii de nervoasa si nemultumita din cauza ca in judetul nostru se fac multe aranjamente la olimpiade. Olimpiada de chimie pot sa spun ca e pe primul loc. Ideea este ca in toate judetele olimpiada s-a tinut sambata, adica ieri, numai la noi s-a tinut astazi (duminica). Ceea ce e cel mai interesant e ca subiectele au fost aceleasi. Si desi au fost foarte grele, unii or sa ia punctaje extrem de mari din motive foarte simple. Oricine era informat ca in celelalte judete olimpiada s-a tinut sambata, afla subiectele... Bineinteles, interesele au fost mari, cine a trebuit, a aflat, cine nu, nu... Eu cred ca ar trebui lansata o ancheta in cazul asta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa... Dupa cum si numele topicului spune, sunt o persoana al naibii de nervoasa si nemultumita din cauza ca in judetul nostru se fac multe aranjamente la olimpiade. Olimpiada de chimie pot sa spun ca e pe primul loc. Ideea este ca in toate judetele olimpiada s-a tinut sambata, adica ieri, numai la noi s-a tinut astazi (duminica). Ceea ce e cel mai interesant e ca subiectele au fost aceleasi. Si desi au fost foarte grele, unii or sa ia punctaje extrem de mari din motive foarte simple. Oricine era informat ca in celelalte judete olimpiada s-a tinut sambata, afla subiectele... Bineinteles, interesele au fost mari, cine a trebuit, a aflat, cine nu, nu... Eu cred ca ar trebui lansata o ancheta in cazul asta...

De ce te mai duci?? :dwarf:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am mai fost la olimpiade de muuultă vreme... De prin generală.

Spre exemplu,

Editat de Hortulanus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai, nu stiu care e situatia in judetul Prahova, dar ceea ce stiu sigur e ca olimpiada judeteana de chimie nu a fost duminica doar in Prahova, ci in toata tara. A fost destul de tarziu anuntata aceasta modificare, caci in calendarul olimpiadelor aparea sambata, dar a fost la nivel national si deci nimeni nu a putut sti subiectele dinainte pentru ca atunci au fost trimise la fiecare judet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×