Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Mie mi-a fost administrat Piracetam in perioada in care am suferit de depresie. Imi dadea o energie fantastica, care neconsumata ma agita, m-am surprins ca manifestam tendinta spre agresivitate chiar, lucru care nu ma caracterizeaza, de obicei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a fost administrat Piracetam in perioada in care am suferit de depresie. Imi dadea o energie fantastica, care neconsumata ma agita, m-am surprins ca manifestam tendinta spre agresivitate chiar, lucru care nu ma caracterizeaza, de obicei.

 

ţi-s-a administrat intravenos? dacă da peste c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ţi-s-a administrat intravenos? dacă da peste cît timp avea efect şi pe cît timp?

Nu intravenos, sub forma de pastile. Stiu si eu, a trecut foarte mult timp, mai bine de 20 de ani, dar cred ca destul de repede si efectul se intindea pe intreaga zi (luam o pastila dimineata). Tinand cont ca luam (tot la recomandarea medicului) si Propoanolol, Rudotel, Levomepromazin si Diazepam, cred ca efectul era foarte puternic, pt. ca toate astea trebuiau sa te blegeasca, dar eu numai blegita nu eram, doar mai nepasatoare, as putea spune.

Editat de Pasarea_fleosnics

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am vindecat cînd am început să primesc informaţie prin telepatie adică am început să comunic cu spiritele ce m-a scos din categoria oamenilor rupţi de realitate. [...] Numai un psihiatru poate presupune că faţa unui om poate spune ceva despre starea lui interioară, dormi în pace.

 

OK. Am inteles. Ai acceptat complet cealalta realitate.

Dormi si tu in pace! Dar...PACE....asta inseamna sa nu tulburi deloc aceasta realitate, a noastra...nici macar cu prezenta fizica.

Nu de alta, insa persoanele cu tulburari psihice asta fac. Desi sustin ca realitatea lor este cea veridica, le place sa tot vina pe aici ( cel putin fizic). Sa nu ne lase sa ne bucuram de realitatea noastra in tihna.

Editat de 5 o'clock
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

OK. Am inteles. Ai acceptat complet cealalta realitate.

Dormi si tu in pace! Dar...PACE....asta inseamna sa nu tulburi deloc aceasta realitate, a noastra...nici macar cu prezenta fizica.

Nu de alta, insa persoanele cu tulburari psihice asta fac. Desi sustin ca realitatea lor este cea veridica, le place sa tot vina pe aici ( cel putin fizic). Sa nu ne lase sa ne bucuram de realitatea noastra in tihna.

Av

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×