Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mi-s mureseanca. nascuta, crescuta.. si (imbatranita nu zic :( ) incep a imbatrani tot aici. ma primiti? :(

:jester: ne inmultim :(

 

:( sigur ca te primim :(

 

bine-ai venit printre mureseni! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bun venit rauldor :D

 

e bine daca ne strangem pe aici...si ma bucura mult de asemenea sa aud ca oamenii care sunt prin trecere agreeaza orasul. astept orice fel de discutii despre mures, intrebari, evenimente mondene, etc

 

ma inclin,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bun venit rauldor :cry:

 

e bine daca ne strangem pe aici...si ma bucura mult de asemenea sa aud ca oamenii care sunt prin trecere agreeaza orasul. astept orice fel de discutii despre mures, intrebari, evenimente mondene, etc

 

ma inclin,

cum sa nu le placa? :D

 

mai avem de exterminat tiganii si manelarii si va fi un oras bunuc :D (glumeam daca nu v-ati prins :D )

Editat de Lady Kapa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Culture Beat la deschiderea mall-ului

ati fost sa-i vedeti?

 

 

nope.. era si ceva concert la Cinematograful Arta parca ...

si la Teatrul National in sala mica a fost o piesa de teatru in care a jucat Florin Piersic :yes:

Apropos... azi ca a nins.. si s-a depus zapada.. traficul a fost infernal rolleyes.gif am facut de la Papiu .. pana in centru 20 de minute doh.gif .. si nici nu e distanta mare.. ( o statie ) blink.gif sper ca nu va fi asa de acum in colo.. nu vreau sa petrec ore pe autobuz :no:

Editat de Lady Kapa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chestia curioasa cu Mures-ul e ca e probabil cel mai ocolit oras din Ardeal. :no:

 

Din cauza variantei pe la Ungheni, foarte putini trec prin oras cu masina. Am trecut pe langa Tg. Mures anul asta cred ca de cel putin 50 de ori fara sa intru odata in oras, si alti clujeni pe care-i stiu la fel. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tot din tg-mures sunt :P , dar plecata de f multi ani ... f frumos oras, am numai amintiri frumoase

 

 

aoleo.. te vrem inapoi spiteful.gif

intra-devar.. e un oras frumos.. :P

 

Chestia curioasa cu Mures-ul e ca e probabil cel mai ocolit oras din Ardeal. :no:

 

Din cauza variantei pe la Ungheni, foarte putini trec prin oras cu masina. Am trecut pe langa Tg. Mures anul asta cred ca de cel putin 50 de ori fara sa intru odata in oras, si alti clujeni pe care-i stiu la fel. :yes:

 

 

si asa e ingrozitor traficul in centru si pe E 60 ... doh.gif

adica.. ruta mea zilnica rolleyes.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit muresenilor! :flowers:

La multi ani cu bucurii si multa fericire, iubire, sanatate si noroc! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×