Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Cadou de 8 Martie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

e bine pt cele care vor sa-si mai clateasca ochii, dar eu una mai bine de 8 martie mi s-ar face cadou un body jumping sau mai stiu eu ceva care in sfarsit sa-mi ridice adrenalina nu hormonii... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stii unde se organizeaza asemenea hard-core parties ?

 

Doar am vazut pe dvd un astfel de party ... era deja la 1 an de la primul event :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu vreau sa-mi ia frezii si bomboane :P

de cat sa-i vad pe cipandeisi, mai bine ii bag sotului 50 roni la chilotei si sa-mi faca un strip :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu vreau sa-mi ia frezii si bomboane :P

de cat sa-i vad pe cipandeisi, mai bine ii bag sotului 50 roni la chilotei si sa-mi faca un strip :P

 

Se vede ca ti-ai luat diploma ... stii ce sa faci cu banii , cum sa ii investesti sa iasa si profit :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu clar vreau :P :P :stars: :P :) :lol2: si sa imi cante la pian melodia mea preferata '' romeo & juliet '' si sa ne delectam cu un vin bun, stand la barfa despre tot si nimic...sa impartim o prajitura si sa ne facem planuri pe mai departe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si totusi sa revenim la subiect, cadou de 8 martie.

 

Acesta este un cadou ? Un spectacol pe care DAI BANI ?? Atunci care e cadoul.

 

Poate ne lumineaza tanara noastra americanca ce vorbeste romana ...

 

 

 

Cadoul este inca impachetat cat dureaza spectacolul unde singura se duce femeia sau cu o prietena.

Ajungand acasa fierbinte si excitata, va fi cadoul daruit domnului sa despacheteze si sa se amuze ce ea !!!

 

 

 

Pai asa de ce nu i-as face cadoul la un hardcore party. Acolo macar se si intretin relatii sexuale pe bar, pe scaune cu veverite din astea :roll:

 

Ei Olga ? de asta ce zici ?

 

 

Pentru asta se merge la alt location si costa ceva mai mult ca toate serviciile sint incluse !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vorbim de cadouri de 8 martie , reveniti la subiect pls :roll:

 

 

io vreau sa primesc o carte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×