Sari la conținut
Forum Roportal
:x

pro si contra sf. valentin!

pro si contra sf. valentin.  

45 membri au votat

  1. 1. sunteti de acord cu sf. valentin?

    • DA
      20
    • NU
      24


Postări Recomandate

am votat da ,nu pentru ca sunt adepta iubarelii doar odata pe an ,adica doua tinand cont si de dragobete ,ci pentru ca romanii au nevoie sa fie educati sa ofere flori si bomboane iubitelor si nu palme peste ................ochi ! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am votat da ,nu pentru ca sunt adepta iubarelii doar odata pe an ,adica doua tinand cont si de dragobete ,ci pentru ca romanii au nevoie sa fie educati sa ofere flori si bomboane iubitelor si nu palme peste ................ochi ! :shout:

 

now that's a good point :) :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
now that's a good point :) :yahoo:

 

 

ma bucur ca esti de acord cu mine ,la cat de mult sunt neglijate femeile din romania, au nevoie de macar odata pe an sa se simta iubite si rasfatate ! :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am votat Da ! eu cred ca nu are importanta de unde vine ci important este ca sarbatorim mai mult cu o zi , mai mult cu o zi suntem mai veseli , fericiti , darnici , iubitori :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma bucur ca esti de acord cu mine ,la cat de mult sunt neglijate femeile din romania, au nevoie de macar odata pe an sa se simta iubite si rasfatate ! :shout:

:shout:

eram deacord cu punctu de vedere de ma sus ... nu si cu asta !!

cum adica "macar odata pe an" !?

cum ramane de 8 Martie, de Ziua de nastere, De Ziua onomastica (daca e cazu), de Mos Craciun, de Mos Niculae, de prima intalnire, de, de ,de

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare o sarbatoare impusa, dar daca stai sa te gandesti ca acesta e inca un motiv de a spune cuiva "te iubesc" sau de primi un astefel de mesaj de la cineva nu pot sa nu fiu de acord.

am vazut azi multi tineri indragostiti si cred ca e un lucru frumos :0

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am votat ! Este un obicei care se autoimpune prin comert. O sarbatoare comerciala nu merita sa o votez. Vedeam ca in ultimii ani se obisnuieste ca , pe strada , de 14 Februarie , doua perechi sa se .......casatoreasca pentru o zi !!! Asta demonstreaza cate "seriozitate" exista in acesta sarbatoare !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×