Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In problema urmatoare exista 5 personaje: Femeia, Pescarul, Prietenul, Canibalul, Iubitul. In functie de cum se comporta fiecare personaj, trebuie sa acordati o nota intre 1 si 5. Nota 5 este cea mai mare, iar 1 cea mai mica. Fiecare personaj trebuie sa aiba nota diferita.

Si acum enuntul: "Femeia doreste sa ajunga la iubitul ei ca sa faca nunta. Pentru aceasta, tebuie sa traverseze un rau. Apeleaza la Pescar ca sa o treaca raul cu barca. In timpul traversarii se intampla: Femeia este violata. Ajunsa in cele din urma la Iubit, ii povesteste ce i s-a intamplat. Raspunsul Iubitului: <Nu mai poate fi vorba de nici o nunta. Ai fost a altuia>. Disperata, femeia se indreapta spre Prietenul ei din copilarie in speranta ca acesta o va accepta. Pe drum, insa, este prinsa de Canibal care vrea sa o manance. Femeia ii spune toata povestea si atunci Canibalul se hotaraste sa ii dea drumul ca sa ajunga la Prietenul acesteia. Ajunsa la Prietenul ei, acesta ii raspunde: <Te respect, te apreciez, dar nu te iubesc. Nu putem fi impreuna>".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Testul este bisex.

Interpretare:

Fiecare nota acordata se inmulteste cu 20%. Procentajele rezultate au urmatoarea semnificatie:

Femeia (Barbatul) ofera procentajul de feminitate (masculinitate).

Pescarul ofera procentajul de instinct sexual.

Prietenul ofera procentajul de sinceritate.

Canibalul ofera procentajul de mila.

Iubitul ofera procentajul de orgoliu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interesant. Cica am 1/2 feminitate?! LOOOL imi plac ideile astea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

marfa...............sunt plina de .............mila :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
marfa...............sunt plina de .............mila :spiteful:

canibalo!!!!!!!!!!!

 

eu de sinceritate

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am oferit si eu canibalului nota maxima 5 deoarece in ciuda naturii sale, i s-a facut MILA de femeie si a lasat-o libera. Gest de nota maxima. Iar iubitului nota 1 pt ca desi femeia a fost violata, in loc sa o sprijine, a anulat nunta. ORGOLIUL e bun cateodata, dar in cazul asta e nelalocul lui (sa nu zic prostesc). Parerea mea...

Bun test! Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:blink:

Cica la mine instinctul sexual ar fi pe ultimul loc, urmat de orgoliu. Mila pe primul, apoi sinceritatea. Mascul mediu. O fi dom'le, daca ziceti voi. Personal, nu prea am incredere in testele de genul asta, care pun sub reflector doar anumite trasaturi de personalitate :cool: Insa is funny, si, cateodata, interesante.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sinceritate,feminitate,mila,orgoliu,instinct sexual. Stiam ca sunt a naibii de sincera,dar sa am instinctul sexual chiar pe ultimul loc????!!!! :phiu:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Testul este bisex.

Interpretare:

Fiecare nota acordata se inmulteste cu 20%. Procentajele rezultate au urmatoarea semnificatie:

Femeia (Barbatul) ofera procentajul de feminitate (masculinitate).

Pescarul ofera procentajul de instinct sexual.

Prietenul ofera procentajul de sinceritate.

Canibalul ofera procentajul de mila.

Iubitul ofera procentajul de orgoliu

 

Pe primul loc a reiesit instinct sexual :phiu: pe locul doi mila iar pe locul trei orgoliu

Editat de Clinho

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sinceritate totala la mine, da tare putin instinct sexual. O fi de rau? :stars Doar prietenul a luat la mine nota maxima, pentru ca mi s-a parut cel mai corect personaj si ceu el si cu ceilalti. Am la egalitate mila si feminitatea. Iar bietul orgoliu e pe penultimul loc, inaintea instinctului sexual. Hmmm :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×