Sari la conținut
Forum Roportal
aida_2007

Cum reusiti sa treceti proba psihologica?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna Aida! tocmai am luat rezultatul analizelor fetelor mele si din pacate se pare ca au hepatita b cronica,iti dai seama ca sunt fff daramata psihic,dar viata merge inainte si este bine ca am aflat,medicul mi-a spus sa le fac incarcatura virala si in functie de rezultat imi va da tratamentul potrivit.Nu prea imi mai gasesc cuvinte in momentul acesta dar eu am speranta in D-zeu ca nu ne va lasa si sper sa ne ajute pe toti care trecem prin astfel de momente sa ne dea putere sa mergem inainte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga LEXIANA!!

Imi pare sincer rau situatia in care esti!Te inteleg perfect pentru ca si eu am trecut prin asta acum 6 ani.De aceea imi permit sa iti dau niste sfaturi:NU TE LASA DOBORATA PSIHIC!!!!Ar fi cel mai rau lucru pe care l-ai putea face pentru tine si copiii tai.Copiii simt starea de spirit a parintilor,iar fetitele tale nu au nevoie de asta acum.Ele nu trebuie sa simta ca e ceva in neregula,pentru ca acest lucru le-ar afecta linistea si comportamentul.,iar tie ti-ar agrava starea de sanatate si hepatita.Iti spun acest lucru pentru ca eu asa am patit si mi-am revenit foarte greu.

Trebuie sa cauti un hepatolog bun pentru voi,sa iti tratezi copiii si pe tine, si in primul rand trebuie sa incerci sa te linistesti.Un psihic bun face cat jumatate tratamentul!!!

Roagate mult si ai sa vezi ca asta te va ajuta,iar Dumnezeu te va ajuta sa treci peste toate necazurile.Iti doresc numai bine si multa PUTERE!!!

Daca ai intrebari nu ezita,sunt aici!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna lexiana! imi pare rau ca rezultatul analizelor nu a fost unul bun pentru voi, dar poate ca vor raspunde bine la tratament. incearca sa fii puternica pentru ele, nu lasa sa te vada doborata! am si eu o intrebare pt tine: ai nascut natural sau prin cezariana? incearca sa-ti revii psihic, pentru ca de acum incolo tu va trebui sa fii sprijinul fetitelor tale . probabil ca nu-ti va fi usor, dar suntem cu toti alaturi de tine!SANATATE

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×